تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب : 552961
//یادداشت//

مخاطب صدبارها

یک ولایتمدار هیچ گاه اجازه نمی دهد مولایش یک امر را دوبار تکرار کند اینکه یک موضوع صد بار تکرار شده است به خاطر بی توجهی به این مساله از سوی مدعیان ولایتمداری  می باشد. 
مخاطب صدبارها
حوزه سیاست خبرگزاری تقریب:

فرمایشات مقام عظمای ولایت در دیدار با کارگزاران حج یک جمله تکراری داشت. البته اینجا این تکرار از قاعده تکرار مخل فصاحت خارج است چرا که این تکرار به خاطر بی توجهی مخاطب به این فرمایش بوده فلذا می بایست تکرار  باشد و بلکه اینجا این تکرار عین فصاحت است. البته این مساله صرفا در باب بلاغت بود اما در باب ولایتمداری چنین نیست. یک ولایتمدار هیچ گاه اجازه نمی دهد مولایش یک امر را دوبار تکرار کند اینکه یک موضوع صد بار تکرار شده است به خاطر بی توجهی به این مساله از سوی مدعیان ولایتمداری  می باشد. 

حال باید با این پرسش روبرو شد که مخاطبصدبارها چه کسانی هستند؟

 در مواجهه با مخالفین این تکرار ها به چند دسته برخورد می کنیم: 
۱. دسته ای از اهل تشیع که جیره بگیر لندن بوده و طبعا و اساسا با ولایت فقیه به ستیز برخاسته اند فلذا مخاطب صدبارها نمی باشند چرا که اهمیتی به اوامر ولایت ندارند چه رسد آنکه به آن جامه عمل بپوشاند و از طرفی از حکیم بعید است که به این نوع جماعت امری صادر کند.

۲. گروهی از اهل تسنن که جیره خور امریکا بوده و اساس دشمنی با جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را دارند و این گروه نیز مثل تشیع لندنی می باشد.

۳. گروهی از اهل تسنن که به استعلای اسلام و کلمه توحید اعتقاد دارند اما از روی جهل و با پمپاژ رسانه ای استکبار و معاندین ناخواسته وارد اختلاف شده اند. که مخاطب صد بار هستند.

۴. گروهی از تشیع که خود را پیرو ولایت فقیه می دانند ولی از روی احساسات و به زعم ولایتمداری در سطح برتر شروع به اختلاف افکنی می کنند.

با بررسی این چهار گروه یقینا مخاطب اصلی گروه سوم و چهارم هست البته گروه چهارم بیش از گروه سوم مخاطب می باشند چرا که اینها داعیه دار ولایتمداری بوده و از طرفی به فرمایشات رهبری عزیز حجیت و شرعیت قائل هستند. و بدتر آنکه رسانه و جو رسانه ای نیز در دست این بزرگواران هست. و یک بار کشور را با قضیه یک امام جمعه اهل تسنن و یک بار با برنامه های صدا و سیما و هزار مساله دیگر به چالش می کشند اما غافل از دشمن واقعی هستند. بر فرض مثال در این چند ماه بارها به قران کریم و به پیامبر عظیم الشان اسلام توهین شد ولی صدایی از این اقایان بیرون نیامد. 

حال سخنی با این بزرگواران: آیا بارها و بارها فرمایشات ایشان را نشنیده اید که اختلاف را از حنجره شیطان دانسته اند چرا باز به این فرمایشات بی توجه بوده اید. 

آیا واقعا ولایتمدار هستید ؟؟؟؟!!!
اندکی تامل

به قلم: حجت الاسلام رسول باقری
http://www.taghribnews.com/vdcfv0dtyw6dt1a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما