تاریخ انتشار۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۵۵
کد مطلب : 527720
امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار:

بسیج در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد

ماموستا لقمان محمدی عنوان کرد: بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ما ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.
بسیج در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، ماموستا لقمان محمدی، امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار در یادداشتی با عنوان بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

"بسیج لشکر مخلص خداست" 

این جمله ماندگار بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است ، و هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه ای دیگر و این بار در میدان های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه های خدمتگذار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان به ویژه مردم شریف شهرستان بیجار که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی وار با شایستگی هرچه تمام تر مرزداری و مرزبانی کردند و در همه امور همدل در کنار همه اقشار هستند ، از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/.
http://www.taghribnews.com/vdcau0nmw49nu01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما