تاریخ انتشار۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶
کد مطلب : 568076
امام جمعه گرگان:

امنیت و سلامت از بزرگترین نعمات الهی است

امام جمعه گرگان گفت: امنیت و سلامت از بزرگترین نعمات الهی برای انسان بوده که بدون آنها نمی‌ توان زندگی کرد.
امنیت و سلامت از بزرگترین نعمات الهی است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» در نماز جمعه این هفته مصلای بزرگ وحدت شهر گرگان با اشاره به آغاز هفته فراجا، اظهار کرد: نیروهای فراجا حافظ نظم، امنیت و آرامش مردم بوده و در این راه شبانه روز تلاش می کنند.

به گفته وی؛ پلیس از دورافتاده‌ ترین نقاط مرزی تا شهرها و جاده‌ها شبانه روز مشغول خدمت به جامعه و تأمین نظم و امنیت است که حقیقتاً جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اذعان بر اینکه بخش عمده امنیت کشور را مدیون نیروهای خدوم فراجا هستیم، تصریح کرد: وجود 13 هزار شهدای عرصه نظم و امنیت، نشان از ایثار، فداکاری و جانفشانی پلیس اسلامی در راه دفاع از مردم و انقلاب دارد.

وی افزود: ریشه وقایع اخیر که با هوشمندی اقشار مختلف مردم و همراهی آنها با نهادهای نظامی و انتظامی خاموش شد به مرور زمان مشخص می ‌شود و بی تردید نقش مردم بسیار ارزشمند بود.

به گفته وی؛ مسئله حجاب، بهانه است و دشمنان قسم خورده با سوءاستفاده از یک موضوع قصد پیاده کردن اهداف پلید خود در ایران اسلامی را دارند، حجاب به هیچ عنوان مانع ترقی زنان نیست؛ بلکه وسیله‌ ای برای حفظ کرامت و مقام زن است.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به اهمیتی که مسئله وحدت و همدلی مسلمانان در عصر کنونی دارد، اظهار کرد: هفته وحدت بهترین فرصت برای توجه به این موضوع مهم است.

وی ادامه داد: دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین همواره در پی فرصت بوده تا در میان مسلمانان اختلاف و تفرقه ایجاد کنند که نمونه آن را می توان در سوریه، یمن و عراق مشاهده کرد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjaoeimuqemyz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما