تاریخ انتشار۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب : 567484

دشمن خواهان وحدت شیعه و سنی نیست/استکبار به دنبال ناامنی در ایران است

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در ایام اربعین، شیعه و سنی در کنار یکدیگر به زوارالحسین(ع) خدمات‌رسانی کردند در حالی که دشمن، وحدت و دوستی شیعه و سنی و اقوام و مذاهب ایرانی را نمی‌خواهد.
دشمن خواهان وحدت شیعه و سنی نیست/استکبار به دنبال ناامنی در ایران است
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام حامد ذکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شعار امسال هفته فراجا" پلیس خادم مردم و مردم خادم پلیس" است اظهار داشت: خوشبختانه به معنای واقعی کلمه، شرایط به همین‌گونه و براساس شعار امسال پلیس بوده و از مهمترین مأموریت‌های آنها، ایجاد امنیت برای مردم کشورمان از لحاظ جانی، مالی، ناموسی و اخلاقی بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت و جایگاه امنیت در جامعه تصریح کرد: خداوند متعال در آیه ۵۵ سوره مبارکه نور فرموده که از مهمترین ویژگی‌های ظهور امام زمان(عج)، امنیت است و خداوند فرمود پس از اینکه خوف و وحشت و دل نگرانی مردم را فرامی‌گیرد، حضرت مهدی(عج) آن را تبدیل به امنیت می‌کند و مردم در آرامش و امنیت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: بی‌تردید اگر در جامعه، امنیت وجود نداشته باشد، پیشرفت و اقتصاد و علم و دانش وجود نخواهد داشت و پسرفت می‌کند و از سوی دیگر استکبار و رژیم جور و ستم بر آن مسلط می‌شود.

وی اظهار داشت: بر این اساس، امنیت موضوعی بسیار مهم است که در جمهوری اسلامی ایران بر عهده پلیس گزارده شده و اگر نیروی انتظامی بخواهد این مأموریت بزرگ را انجام دهد نیاز به انگیزه‌های الهی دارد و عقیدتی سیاسی انتظامی نیز مسئول ایجاد و ارتقای آن است.

حجت‌الاسلام ذکی در ادامه افزود: با وجود ناامنی‌های کشورهای اطراف ایران، اما خوشبختانه ایران اسلامی در امنیت و سلامت کامل به سر می‌برد که این نیز برای دشمنان اسلام و دنیای کفر و الحاد قابل قبول نیست و برای همین در تلاش برای ایجاد ناامنی در ایران هستند.

وی در ادامه با اشاره به برپایی موکب پلیس در مرز تمرچین پیرانشهر برای خدمات‌دهی به زائران حسینی بیان کرد: در ایام اربعین، شیعه و سنی در کنار یکدیگر به زوارالحسین(ع) خدمات‌رسانی کردند در حالی که دشمن، وحدت و دوستی شیعه و سنی و اقوام و مذاهب ایرانی را نمی‌خواهد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbwzbsarhb0ap.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما