تاریخ انتشار۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : 567465

ایجاد کمپین اسلامی در بمبئی برای از بین بردن باورهای غلط درباره اسلام

چندین سازمان برجسته اسلامی و اعضای جامعه بمبئی در هند، کمپینی برای برطرف کردن سوءتفاهم‌ها و تصورات نادرست درباره اسلام و پیامبر اسلام (ص) در میان افراد سایر ادیان، راه اندازی خواهند کرد.
ایجاد کمپین اسلامی در بمبئی برای از بین بردن باورهای غلط درباره اسلام
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، «کمپین پیامبر (ص)»، در روز میلاد حضرت محمد (ص) در 9 اکتبر در بمبئی راه اندازی خواهد شد.
 
یکی از افراد این کمپین گفت که بیش از 200 سازمان غیردولتی و افراد برای این کمپین که با هدف از بین بردن تصورات نادرست درباره پیامبر اسلام (ص) و ارائه تصویری صحیح از ایشان، به کار گرفته شده‌اند.
 
وی افزود که در این کمپین اعضای جامعه با دعوت از افراد سایر ادیان به منازلشان یا رفتن به منازل آنها، میلاد پیامبر (ص) را با سایر ادیان جشن می‌گیرند.
 
این عضو کمپین خاطرنشان کرد: «پیام پیامبر اکرم (ص) اطعام گرسنگان، عیادت از بیماران و آزادی اسیران بود. ما می‌خواهیم صلح را بین مردم گسترش دهیم و سوءتفاهم ها را حل کنیم. ما می‌خواهیم به مردم بگوییم که به همه ادیان احترام می‌گذاریم، عشق را گسترش می‌دهیم و در صلح با هم زندگی می‌کنیم.
 
سازمان‌های برجسته‌ای مانند انجمن اسلام، مرکز معارف و انجمن مدیران اردو بخشی از این کمپین خواهند بود و سازمان‌های غیردولتی از بمبئی و جاده «میرا» و نواحی «مومبرا» نیز شرکت خواهند کرد.
 
شرکت کنندگان روز 8 اکتبر پلاکاردها و بنرهای خود را به نمایش می‌گذارند و بروشورهایی را در ایستگاه‌های اتوبوس و راه آهن توزیع خواهند کرد و یک راهپیمایی در روز 9 اکتبر برگزار می‌شود.
 
اعضای این کمپین از مساجد، معابد و دیگر اماکن مذهبی بازدید خواهند کرد تا سوءتفاهمات درباره پیامبر اکرم (ص) را برطرف کنند.
 
http://www.taghribnews.com/vdcai0nmm49niy1.k5k4.html
مرجع : siasat
نام شما
آدرس ايميل شما