تاریخ انتشار۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : 567462

برگزاری مسابقه خوشنویسی قرآن کریم در عراق

مجمع علمی قرآن کریم در آستان عباسی از انتخاب 10 خطاط برتر شرکت کننده در مرحله مقدماتی مسابقه خوشنویسی قرآن کریم «جایزه ثقلین» خبرداد.
برگزاری مسابقه خوشنویسی قرآن کریم در عراق
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، مسابقه خوشنویسی قرآن کریم «جایزه ثقلین» عراق به همت مرکز چاپ قرآن کریم وابسته به مجتمع علمی در آستان مقدس عباسی برگزار می‌شود.

«خلیل احمد حسین منتک» از اربیل، «هادی کاظم نایف الدراجی» از بغداد، «نبیل حسین فرحان المعموری» از نجف اشرف، «علی محمد یونس عبدالقادر» از نینوا، «کارزان ابوبکر کریم افندی» از اربیل، «لقمان محمد یوسف» کرکوک، «ابراهیم یعکوب الهیتی» از الانبار، «علاء عبدالجبار داود النصراوی» از بغداد، «سامان کاکه دیوانه حسین» از اربیل و «وسام زیدان الساعدی» از بغداد افراد منتخب هیئت داوران برای شرکت در این دوره از رقابت‌ها هستند.
 
برپایه اعلام مجمع علمی قرآن کریم در آستان عباسی، نماینده هیئت ناظر بر این مسابقه به منظور اعلام زمان آغاز خوشنویسی قرآن کریم براساس شرایط و ضوابطی که این کمیته تدوین کرده، تماس می‌گیرد.

بیشتر شرکت کنندگان در این مسابقه از بغداد، سپس ذی قار، بابل، نجف اشرف، کرکوک، واسط، الانبار، اربیل، کربلا، میسان، سلیمانیه، بصره، دیوانیه و نینوا هستند.
 
با توجه به این که شرکت کنندگانی وجود دارند که امتیازات لازم برای حضور در این رقابت‌ها را دریافت کرده‌اند، درصورت ایجاد مشکلی برای یکی از شرکت کنندگان یا نقض شروط مسابقه، امکان جایگزینی آنها وجود دارد.
http://www.taghribnews.com/vdch-qnmi23n-kd.tft2.html
مرجع : الکفیل
نام شما
آدرس ايميل شما