تاریخ انتشار۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : 567128

آغاز مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی

سازمان اموال تملیکی از مزایده یک هزار و ۶۲ خودروی خارجی رسوب شده در گمرک خبر داد و اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات این مزایده به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه کنند.
آغاز مزایده ۱۰۶۲ خودروی خارجی
به گزارش حوزه سایر رسانه‌های خبرگزاری تقریب، مزایده خودروهای خارجی رسوب شده در گمرک از ساعت ۰۸:۰۰ امروز پنجشنبه هفتم مهر آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ روز سه شنبه دوازدهم مهر ادامه خواهد داشت.

برای ثبت پیشنهاد قیمت و شرکت در مزایده، ارائه کد ملی برای شخص حقیقی و کد اقتصادی برای شخص حقوقی به همراه شماره حسابی که قابل استفاده از طریق اینترنت باشد، الزامی است.  

خریداران برای مشاهده خودروها نیز می‌توانند در همه ایام هفته از ساعت ۰۸:۰۰ تا ساعت ۱۶:۰۰ طبق هماهنگی انجام شده با استانها، از خودروها بازدید کنند.

کاربران جهت شرکت در مزایده لازم است پس از انجام ثبت نام و دریافت توکن (گواهی امضاء) ضمن ورود به سامانه مزایده و انتخاب نقش مزایده‌گر اموال تملیکی، پس از پرداخت ودیعه پیشنهاد قیمت خود را ارسال کنند.  علاقمندان برای شرکت در این مزایده و اطلاع از جزئیات بیشتر آن به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه کنند.

ضمنا پیشنهادهایی که در سامانه مزایده الکترونیک ثبت شده باشد، روز شنبه شانزدهم مهرماه در محل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی رمزگشایی شده و همان روز هم برندگان این مزایده معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgxu9n7ak93q4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما