تاریخ انتشار۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب : 567071

آیت‌الله سعیدی: مردم نسبت به امنیت کشور حساس هستند

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به اهمیت مسئله امنیت در مباحث اقتصادی کشور گفت: همانطور که مردم نسبت به امنیت کشور حساس هستند، مسئولان هم نباید چیزی بگویند که امنیت اقتصادی کشور را خدشه دار کنند و تمایل به کار اقتصادی و سرمایه گذاری را کم کند.
آیت‌الله سعیدی: مردم نسبت به امنیت کشور حساس هستند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار حسن شریفی مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه تأمین امنیت در ابعاد مختلف از دغدغه‌های همیشگی انسان ها است اظهار کرد: همه جامعه اعم از مصلح و مفسد به امنیت نیاز دارند و هیچ انسانی نیست که به امنیت نیاز نداشته باشد.

وی با بیان اینکه امام رضا علیه السلام در حدیث قدسی فرمودند «لا اله الا الله» قلعه ای است که هر کسی وارد آن شود در امنیت خواهد بود، افزود: مفهوم عبارت «لا اله الا الله» به معنی امنیت است و در جزئی ترین امور زندگی انسان جریان دارد، زیرا امنیت در حقیقت نفی سلطه غیر و حمایت از حق است.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه در بحث بیمه، دولت و حکومت از سر خیرخواهی امنیت فعالان اقتصادی و سرمایه مردم را تأمین می‌کند، افزود: کار بیمه این است که به مردم برای کارهای اقتصادی امنیت می‌دهد که این از زیباترین کارها است و مورد توجه و تأکید رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به اهمیت مسأله امنیت در مباحث اقتصادی کشور گفت: همانطور که مردم نسبت به امنیت کشور حساس هستند، مسئولان هم نباید چیزی بگویند که امنیت اقتصادی کشور را خدشه دار کند و تمایل به کار اقتصادی و سرمایه گذاری را کم کند.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه بیمه باید از سلامت مادی و معنوی برخوردار باشد، افزود: یکی از جاهایی که هیچ تخلفی نباید صورت بگیرد و چیزی بی حساب هزینه نشود بیمه است، زیرا تخلف در شرکت های بیمه ای آسیب زا است و امنیت و اعتماد مردم را دچار خدشه می کند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcd550kfyt09z6.2a2y.html
مرجع : حوزه نیوز
نام شما
آدرس ايميل شما