تاریخ انتشار۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : 566948
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

مردم کردستان در حوادث اخیر نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در حوادث اخیر مردم کردستان با اغتشاش گران همراهی نکردند و نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند.
مردم کردستان در حوادث اخیر نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، سردار سید صادق حسینی روز چهارشنبه در جشنواره دف نوازان سنندج اظهار کرد: در ایام هفته دفاع مقدس بر خود واجب می‌دانیم که از رزمندگان، شهدا و خانواده‌های معزز آنها به ویژه پیشمرگان مسلمان کرد که در دو جبهه به ایثار و فداکاری می‌پرداختند، تجلیل کنیم.

وی افزود: امنیت زمینه ساز پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و علمی است و از این امنیت پایدار مردمی باید همواره حفاظت نمائیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود به حوادث چند روز اخیر در استان اشاره کرد و گفت: مردم در استان کردستان با اغتشاش گران همراهی نکردند و نشان دادند که به آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران وفادار هستند و برای دفاع از میهن آمادگی کامل دارند.

سردار حسینی افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز دوشنبه نشان دهنده بصیرت و هوشیاری همه جانبه مردم کردستان بود و موجب خشم و سردرگمی دشمنان شد.

وی خاطرنشان کرد: در اربعین حسینی نیز شاهد همراهی ویژه برادران و خواهران اهل سنت بودیم و با تجهیز منازل خویش از زائران اربعین حسینی استقبال کردند و این مهم موجب بر آشفته شدن ضد انقلاب شد.

سردار حسینی تصریح کرد: مردم کردستان محب اهل بیت (ع) هستند و این مهم را در اربعین حسینی و پذیرایی از زائران اربعین به جهانیان نشان دادند.
http://www.taghribnews.com/vdcfjvdtcw6dv1a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما