تاریخ انتشار۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب : 566900

ویژه برنامه شهادت امام رضا(ع) در کشور موریس برگزار شد

ویژه برنامه شهادت امام رضا(ع) با حضور دو تن از روحانیون اعزامی از جمهوری اسلامی ایران و با هماهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ماداگاسکار و معاونت بین الملل آستان قدس رضوی در کشور موریس برگزار شد.
ویژه برنامه شهادت امام رضا(ع) در کشور موریس برگزار شد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، حجج الاسلام شیخ محمود رضاوندی و شیخ محسن اسدی موحد در مسجد شیعیان کشور موریس برنامه های مذهبی و فرهنگی و مراسم معنوی پرچم گردانی حرم مطهر رضوی برگزار کردند.

در این مراسم که با حضور جمع کثیری از شیعیان و دلباختگان اهل البیت(ع) و حضرت ثامن الحجج برگزار شد ضمن قرائت زیارت امین الله و صلوات خاصه حضرت رضا (ع) و مداحی توسط حجت الاسلام رضاوندی، حجت الاسلام شیخ محسن اسدی موحد به بیان فضائل و مناقب امام رضا (ع) به زبان انگلیسی پرداخته و با بیان حدیث معروف {فَإِنَّ النّاسَ لَوْ عَلِمُوا مَحاسِنَ کَلامِنا لاَتَّبَعُونا} شیعیان را به فراگیری علوم اهل البیت (ع) و نشر آن در بین خود و جامعه دعوت کرد.

در ادامه نیز مراسم پرچم گردانی بارگاه ملکوتی و نورانی حضرت ثامن الحجج (ع) در بین عزاداران رضوی با اهدای کتیبه متبرک حرم امام رضا (ع) به مسجد شیعیان و پخش اقلام فرهنگی و تبرّکی حرم مطهر رضوی (سنگ مطهر قبر حضرت رضا(ع)، تکه فرش های متبرک حرم حضرت رضا(ع)، نبات و نمک متبرک و پوستر های حرم مطهر) صورت گرفت.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdz90kzyt09n6.2a2y.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما