تاریخ انتشار۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸
کد مطلب : 566604

تجمع مردم کرمان در محکومیت هتک حرمت به تمثال شهیدحاج قاسم سلیمانی

مردم ولایتمدار کرمان عصر امروز دوم مهرماه هتک حرمت به تمثال شهیدحاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند.
تجمع مردم کرمان در محکومیت هتک حرمت به تمثال شهیدحاج قاسم سلیمانی
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، تجمع کنندگان در این مراسم با سر دادن شعارهایی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و ... رفتار هنجارشکنان روزهای اخیر در کشور و استان کرمان را محکوم و با آرمان‌های انقلاب و شهداء تجدید پیمان کردند.
در این مراسم گروه های سرود و هیئت های مذهبی به اجرای برنامه پرداختند.

در این مراسم استاندار کرمان، معاون توسعه مدیریت و تامین منابع، رئیس دانشگاه آزاد کرمان، معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان، مدیرکل تبلیغات اسلامی، نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری، فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش، رئیس کل دادگستری استان کرمان، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس،  و ... حضور داشتند.

حاج قاسم و مدافعان حرم، ناموس ما را حفظ کردند
سردارحسین معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع مردم کرمان که در محکومیت هتک حرمت به تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی تجمع کرده بودند، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: درود به شما مردم که پای حقیقت دین ایستادید و با این حرکت و خروش پیام خود را به دوستان انقلاب و دشمنان صادر کردید که ما همه حاج قاسم هستیم و با ایستادگی در راه حق مانند او دست از نظام و انقلاب برنخواهیم داشت.

وی افزود: انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت مردم بزرگ آن در طول 43 سال و رهبری پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری آبروی بزرگی برای ملت ایران و آزادیخواهان جهان به همراه آورد و خروجی آن عظمت، شوکت و بزرگی برای ملت بود.

معروفی با اشاره به اینکه یکی از قابلیت های ملت ایران هوشمندی ملت است، تصریح کرد: هوشمندی ملت ایران در سقوط نظام شاهنشاهی که همه گروه ها و جناح های سیاسی و اقوام متعدد در آن سهیم بودند و قیام کرده و انقلاب را تشکیل دادند، می بینیم.
 
معاون سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در زمان جنگ های تجزیه طلبانه نیز ملت ایران همه از ایران و حقیقت دین دفاع کردند، گفت: جنگ هشت ساله نیز برگ دیگری از هوشمندی ملت ایران است که استان کرمان در حالی که هیچگونه تهدید نظامی نمی شد، حدود 5600 شهید را تقدیم کرد و فرمانده ثاراللهیان شهید حاج قاسم سلیمانی بود و بیشترین نقش را داشت و هر جا ورود می کرد آن خط می شکست و مردم کرمان از دین خدا در کوره آتش دفاع کردند.

وی با اشاره به اینکه در جریان هسته ای ملت ایران پای علمش ایستاد و مسئولان ما اعلام کردند ما بمب اتم را حرام شرعی می دانیم، افزود: دعوا بر سر فناوری علمی است و دنیا ما را محاصره کرده زیرا نمی توانند پیشرفت ما را ببینند.

معروفی با بیان اینکه ملت ما در 43 سال اخیر در شرایط سخت اقتصادی، فشار و کمبود همه مشکلات را تحمل کردند اما پای دین، انقلاب، ناموس و ولی خدا ایستادند، اظهار کرد: در قائله ۹۶، ۹۷ و ۹۸ مردم صف خود را از فتنه گران جدا کرده و در صف انقلاب ایستادگی کردند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شهادت حاج قاسم عزیز دشمن خواست قلب این مرد بزرگ را از کار بیندازد تا جریان مقاومت تعطیل شود اما دشمن احمق نمی دانست قلب میلیون ها انسان در دنیا را زد و امروز همه گروه های ملی و مذهبی قلب حاج قاسم است و عکس شهیدمان به عنوان نماد در خانه های آنهاست؛ در خانه ای که عکس حاج قاسم است یعنی حقیقت انقلاب اسلامی و امروز به دنبال تولید حاج قاسم نه با جنسیت مرد، بلکه با اندیشه زیبای انقلابی، اسلامی، اعتقادی و ملی هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: من از همه بچه های حاج قاسم از پیشکسوتان دفاع مقدس درخواست دارم واقعیت های دفاع هشت ساله را برای ملت و جوانان و نوجوانان که آن دوران را ندیدند بازگو کنید؛ ما در طول هشت سال جنگ نابرابر با اشرار عالم ۱۸۸ هزار انسان مومن و قهرمان تقدیم کردیم اما دامان ناموس ایرانی را حفظ کردیم و همین یک خروجی برای ملت مومن کفایت می کند که تاریخ بعد از ما قضاوت می کند.

معروفی با اشاره به حمله داعش به کشورهای سوریه و عراق بیان کرد: حاج قاسم وقتی حمله داعش به ناموس مسلمانان را دید، مدافعان حرم را از کشورهای مختلف اسلامی بسیج کرد و در عراق که دیدیم دشمن با ناموس ایزدی ها چه کرد، در اربیل حضور یافت و نگذاشت پای نحس آنها به ناموس ما برسد و شهید سلیمانی در سوریه از حرم حضرت زینب سلام الله علیها دفاع کرد و در واقع حاج قاسم و شهدای مدافع حرم ناموس ما را حفظ کردند.

معاون سازمان بسیج مستعضفین در ادامه با اشاره به اینکه جریان خانم امینی یک اسم رمز برای آشوب گری و ناامن کردن کشور بود، افزود: همه بدانند امنیت خط قرمز ملت ایران است و نیروهای مسلح از جمله ارتش، سپاه و نیروی انتظامی خدوم و مظلوم همه در یک صف واحد محکم تر از زمان جنگ خود را سپر بلای ملت می کنیم و نیروهای مسلح جان پناه و سنگر امن ملت هستند و ما قدردان مجاهدت مجاهدین نیروی انتظامی در برقراری امنیت هستیم.

وی افزود: همه دشمنان و کج اندیشان بدانند اهانت به قرآن، اهل بیت، عاشورا و حاج قاسم خط قرمز است و هیچگاه در این زمینه کوتاه نمی آییم. ضمن اینکه دشمن نمی تواند مومنان را احساسی کند، ما با تدبیر عمل می کنیم و امسال دشمنان خواهند دید که در سالگرد سوم شهید سلیمانی چه انقلابی در کرمان به پا شود.

معروفی تصریح کرد: ما مردم باید مراقب عزت و عظمت خود باشیم و مثلث مقاومت، جهاد و شهادت را که حاج قاسم برای آن جان داد حفظ کنیم؛ حاح قاسم سفارش کرد از بزرگ ترین شئون عاقبت بخیری اطاعت از رهبری است و ما مردم کرمان باید عباس انقلاب اسلامی و پشتیبان باشیم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdce7p8nejh8ppi.b9bj.html
مرجع : ایسنا
نام شما
آدرس ايميل شما