تاریخ انتشار۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب : 566483
امام جمعه اهل سنت اینچه برون:

وحدت و همبستگی شعار همه اقشار جامعه باشد

امام جمعه اهل سنت شهر اینچه برون، گفت: همه اقشار مختلف جامعه وحدت و همبستگی خودشان را حفظ کرده و بر آن پایبند باشند.
وحدت و همبستگی شعار همه اقشار جامعه باشد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آخوند «مدد آقا هوشمند» در نماز جمعه این هفته مصلای شهر مرزی اینچه برون» با اشاره به حوادث اخیر در کشور، اظهار کرد: اهمیت آرامش و امنیت در جامعه بر کسی پوشیده نیست، قدر دو نعمت امنیت و سلامتی که نیاز مردم و جامعه است را به خوبی بدانیم، با امنیت و آرامش، جامعه رشد و ترقی نموده و زندگی مردم از دغدغه و استرس دور خواهد بود.

به گفته وی؛ اگر در مملکت ما امنیت و آرامش حاکم نباشد وضعیت کشور همانند کشورهای افغانستان، عراق و سوریه ناامن خواهد شد، دعا کنیم جوانانمان، طبق آموزه های ناب اسلامی تربیت شده و همیشه اسلام سرلوحه اموراتشان و وحدت و همبستگی در کنارشان باشد.

امام جمعه اهل سنت شهر اینچه برون با عرض تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) بر عموم مسلمین جهان، تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) قبل از رحلتشان فرمودند: «من برای شما دو چیز گرانبها به یادگار می گذارم؛ قرآن کریم و اهل بیتم، اگر به این دو امر تمسک جوئید سعادتمند و رستگار خواهید شد و به جایگاه قرب الهی خواهید رسید».

وی افزود: پیامبر اکرم (ص) با این وصیت مهمی که برای امتش داشتند بر اهمیت قرآن کریم و اهل بیتشان تأکید کردند و ضرورت اطاعت از دستورات و فرامین و احترام و محبت به این دو گوهر ارزشمند را به خوبی نشان دادند.

به گفته وی؛ با این سخنان گهربار آن حضرت، مشخص و معلوم است که افرادی که زیر پناه چتر قرآن و اهل بیت (ع) قرار گیرند به فلاح و رستگاری ابدی خواهند رسید، در غیر این صورت بدبختی و گمراهی نصیبشان خواهد شد.

وی ادامه داد: حفظ عفاف و حجاب مسئله ای است که از سوی خداوند متعال به رعایت آن امر شده و امری شخصی نیست که زیرپا گذاشته شود.

به گفته وی؛ در حوادث چند روز گذشته نیز این مسئله بهانه ای دست دشمن و فریب خوردگان ناآگاه داد تا کشور را به آشوب و ناامنی بکشانند؛ ولی ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی نشان دادند که همانند گذشته پایبند به اهداف و آرمان های انقلاب و نظام اسلامی هستند و از این اغتشاش گران حمایت نخواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون در پایان بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید را به معلمان و دانش آموزان میهن اسلامی تبریک گفت و خاطر نشان کرد: خداوند متعال به کسانی که بخواهد خیری برساند او را از اهل علم و دانش و صاحب مکارم اخلاقی قرار می دهد.


انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcjomeituqemxz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما