تاریخ انتشار۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۵۲
کد مطلب : 566399

مقام انصارالله: ملت یمن حاضر است از فلسطین دفاع کند

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که رژیم صهیونیستی باید بداند که ملت یمن حاضر است از فلسطین دفاع کند.
مقام انصارالله: ملت یمن حاضر است از فلسطین دفاع کند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن شامگاه پنجشنبه، رژه نظامی نیروهای مسلح این کشور را به منزله پیامی برای دشمنان یمن عنوان کرد.

القحوم به شبکه خبری المیادین گفت که این رژه، پیامی است مبنی بر اینکه نیروهای یمن، همچنان بیشترین قدرت و توانمندی را دارند.

وی با بیان اینکه کشورهای ائتلاف متجاوز بر روی تضعیف توانمندی‌های نظامی حساب باز کرده بودند، تأکید کرد، رژه نظامی اخیر، شکست این محاسبات را ثابت کرد.

القحوم با اشاره به اینکه، پیام رژه نظامی، صلح و در عین حال، آمادگی است، خاطر نشان کرد: هیچ کوتاهی در زمینه مسئله فلسطین وجود ندارد. اسرائیل باید بداند که ملت یمن حاضر است از فلسطین دفاع کند.

وی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی باید بداند معادله تغییر کرده است، تصریح کرد: یمن در مقابله با اسرائیل، در قلب محور مقاومت قرار دارد. ارتش یمن هم عناصر قدرت را در اختیار دارد.

عضو انصارالله با بیان اینکه ارتش و ملت یمن، حق خود را از آمریکا و عربستان خواهند گرفت، در پایان تأکید کرد، در صورت تمدید آتش‌بس در یمن، کشورهای ائتلاف باید به همه بندهای آن پایبند باشند.
http://www.taghribnews.com/vdcf1vdt1w6dvma.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما