تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹
کد مطلب : 566378
امیر سلیمان طاهری تاکید کرد:

ایرانیان ملتی صلح طلب هستند/فتنه گران داخلی زمینه ساز تجاوز بیگانگان

فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش گفت: ما ملت صلح جو و صلح طلبی هستیم و سر جنگ با هیچ کشوری نداریم ولی اگر کسی نگاه چپ به مملکت ما داشته باشد درس پشیمان کننده ای به آنها می دهیم.
ایرانیان ملتی صلح طلب هستند/فتنه گران داخلی زمینه ساز تجاوز بیگانگان
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، امیر سلیمان طاهری امروز در آیین رژه یگان های منتخب نیروهای مسلح غرب کشور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: پایان شهریور هر سال یادآور رشادت ها و دلاورمردی ها و دفاع از کیان و آب و خاک کشور است و ملتی که مقابل ایادی ایستادند و با عزت و بزرگی پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در سراسر دنیا به اهتزار درآوردند.
 
وی افزود: ما ملت صلح جو و صلح طلبی هستیم و سر جنگ با هیچ کشوری نداریم ولی اگر کسی نگاه چپ به مملکت ما داشته باشد درس پشیمان کننده ای به آنها می دهیم.
 
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش گفت: امروز نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی است و دشمنان ما به این موضوع واقف هستند که اگر بخواهند چشم طمع به کشور ما داشته باشند، ما کمتر از آنی چشم آنها را کور و بازوی دشمنان را قطع خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه دفاع مقدس دستاوردهای بسیاری را به برای کشور و ملت ما به یادگار گذاشته است، تصریح کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی شرق و غرب متحد شدند و ایران اسلامی یکه و تنها در مقابل آنها ایستاد و به دنیا نشان داد با نیروی ایمان و با اتکا به خدواند متعال پیروز میدان است.
 
امیر طاهری بیان داشت: اگر ما جنگ های ۲۰۰ سال تا کنون را بررسی کنیم خواهیم دید هر بار بخشی از خاک کشورمان جدا شده است ولی در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های مردم و با رهبری هوشمندانه نگذاشتیم یک وجب از خاک کشورمان به دشمن واگذار شود و پیروز میدان بودیم.
 
وی با تصریح اینکه دفاع مقدس به ما یاد داد فتنه گران داخلی همیشه زمینه ساز تجاوز بیگانگان بوده اند، گفت: دفاع مقدس همچنین به ما یاد داد باید از ظرفیت های مردمی استفاده و به آن اتکا کرد.
 
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش خاطرنشان داشت: دفاع مقدس همایش عظیمی بود که درس مقاومت و صبر به ما داد و برکت خون فرزندان سپاهی، ارتشی و مردمی موجب بازگشایی راه کربلا شد و امروز شاهد آن هستیم میلیون ها نفر به زیارت اربعین مشرف می شوند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccmeqp42bqe18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما