تاریخ انتشار۲۸ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷
کد مطلب : 566010

مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ارومیه تبدیل به الگوی کشوری شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه گفت: باید تلاش کرد مراسم جاماندگان اربعین در سال‌های آینده بهتر از این نیز برگزار و به یک الگوی کشوری تبدیل شود.
مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ارومیه تبدیل به الگوی کشوری شود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب،حجت الاسلام حسن محمدی در جلسه هماهنگي برنامه مذهبی ارومیه و تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف پیاده‌روی جاماندگان اربعین ارومیه با تجلیل از عوامل برگزاری مراسم جاماندگان اربعین، اظهار داشت: حضور، کمک، مدیریت و احساس وظیفه هیئات مذهبی در اربعین امسال در ارومیه حماسه‌ای به یاد ماندنی آفرید و حرکتی را رقم زد که‌ در تاریخ ارومیه بی‌نظیر بود.

وی تصریح کرد: حرکت و جنبش فرهنگی در ارومیه از سال گذشته آغاز شده و بسیاری از کارهایی که در این یک سال اجرا شده، مانند حماسه‌های غدیر خم، یوم العباس و پیاده روی جاماندگان اربعین در نوع خود بی‌نظیر بوده و نتیجه اخلاص حسینیان ارومیه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه بیان کرد: خوشبختانه حضور و حرکت مردمی و فعالان هیئات مذهبی با توکل به خداوند، بالاتر از توقع عمومی بود و اداره تبلیغات اسلامی ارومیه هر کمکی به منظور رونق بخشی به مراسمات دینی که لازم باشد انجام می‌دهد.

وی گفت: در گام دوم انقلاب شاهد حرکت‌ها و برخی فعالیت‌های کم‌نظیر در کشور به ویژه در ارومیه هستیم که نمونه آن‌ اربعین امسال در عراق، ایران و ارومیه بود و باید تلاش کرد مراسم جاماندگان اربعین در سال‌های آینده بهتر از این نیز برگزار و به یک الگوی کشوری تبدیل شود.

حجت‌الاسلام محمدی اظهار داشت: شهر ارومیه مستعد برگزاری برنامه های فرهنگی و حرکت‌های ناب دینی است و می‌توان با همفکری و تضارب آرا و تقسیم مسئولیت‌ها برنامه‌های زیبایی را در طول سال برگزار کرد.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfyvdtxw6dvxa.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما