تاریخ انتشار۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۱۰
کد مطلب : 562139

آمادگی یکهزار و ۴۰۵ دستگاه ناوگان عمومی لرستان برای جابجایی زائران اربعین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: یکهزار و ۴۰۵دستگاه ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه ای استان در قالب ۸۳ شرکت آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی است.
آمادگی یکهزار و ۴۰۵ دستگاه ناوگان عمومی لرستان برای جابجایی زائران اربعین
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، رضا عبدی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی افزایش تعداد زائران اربعین حسینی و نقش لرستان به عنوان پشتیبان پایانه های مرزی جنوب و غرب کشور به ویژه "مهران"، ناوگان حمل و نقل جاده ای استان به صورت کامل آماده خدمت رسانی در طول طرح اربعین حسینی می باشد.

وی گفت: یکهزار و ۴۰۵دستگاه ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه استان درصورت اعلام نیاز استان های مرزی برای جابجایی زائران و همچنین جایگزینی خودروهای کاروان های در راه مانده، مهیا است.

وی افزود: در این راستا براساس شیوه نامه ابلاغی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و با تاکید مدیرکل راهداری لرستان جلسات هماهنگی و برنامه ریزی با صنوف حمل و نقل و دستگاه های ذیربط انجام شده است.

عبدی بیان کرد: پیگیری رفع نواقص پایانه برون استانی، بسیج امکانات در راستای ایمن سازی محورهای منتهی به مرز مهران، برگزاری جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان با موضوع اربعین حسینی و تسهیل در تردد و ایمنی زائران، برگزاری جلسات کمیته حمل و نقل ستاد اربعین و شورای معاونین و اداری راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با دستور کار ارتقای کیفیت خدمت رسانی از دیگر اقدامات انجام شده است.

طرح اربعین حسینی امسال از ‌دهم شهریور ماه آغاز می شود و تا پنجم مهر ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdsx0knyt09f6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما