تاریخ انتشار۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : 562121
امام جمعه کیش:

طرف های آمریکایی و غربی بیش از هر زمان دیگری نیازمند برجام هستند

امام جمعه شهرستان کیش با بیان اینکه طرف‌های آمریکایی و غربی بیش از هر زمان دیگری نیازمند توافق برجام هستند، تصریح کرد: ابهام‌زدایی در نقاط مختلف مذاکرات هسته‌ای ایران با طرف‌های مقابل از سوی آمریکا و غرب ضرورت تداوم این جریان است.
طرف های آمریکایی و غربی بیش از هر زمان دیگری نیازمند برجام هستند
به گزارش گروه استان های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام احمد حسن‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کیش اظهار داشت: اطمینان پیدا کردن جمهوری اسلامی از موثر و پایدار بودن رفع تحریم‌ها، تضمین کتبی آمریکا برابر تعهدات آن، حذف موضوعات سیاسی و غیر فنی به عنوان اهرم فشار علیه ایران مهم‌ترین خواسته‌های ملت برای به نتیجه رسیدن مذاکره‌ها است.

حسن‌زاده مذاکرات برجام را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به توافق نزدیک هستیم، اما باید در این توافق یک تضمین بین‌المللی وجود داشته باشد.

امام جمعه کیش حمله به سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی به دست یک جوان مومن را نیز مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: این اتفاق نشان داد که هرگز حرف امام راحل و ولی فقیه بر زمین نخواهد ماند و اگر در آن طرف دنیا هم باشد روزی محقق خواهد شد.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: همه دولتمردان باید همواره پای کار باشند و تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم انجام دهند.

امام جمعه جزیره کیش با تاکید بر تلاش هر چه بیشتر در جذب همه گروه ها برای حضور در مساجد، گفت: روز 30 مردادماه روز جهانی مسجد است و مساجد متعلق به همه مردم هست و باید از انحصاری شدن آن به شدت اجتناب کنیم.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdceww8nzjh8pzi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما