تاریخ انتشار۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : 561978
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان:

شهید امان اللهی با اهدای اعضای خود ایثار را تمام قد به ما نمایان ساخت

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: شهید محمود امان الهی با اهدای اعصا و حوارح خود ایثار را تمام و کمال معنا کرد.
شهید امان اللهی با اهدای اعضای خود ایثار را تمام قد به ما نمایان ساخت
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب،حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز در یادواره شهید سردار محمود امان‌اللهی در سالن ۲ هزار نفری با اشاره به اینکه بیجار همیشه در تقدیم شهدا پیشتاز بوده گفت: شهدا و ایثارگران بیجار چشم و چراغ استان و موجب افتخار ما هستند.

وی با بیان اینکه شهید جانباز آزاده امان‌اللهی دنبال شهرت نبود گفت: از خودگذشتگی، مسئولیت‌پذیری و وظیفه شناسی از ویژگی‌های برجسته این شهید شاخص و الگو بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: کسانی که در یادواره ها و جلسات مربوط به شهدا  شرکت می کنند بیشترین بهره و‌ درک معنوی را از این‌ جلسات می‌برند.

وی با بیان اینکه ما صرفا نیامده‌ایم که در جلسه حضور فیزیکی داشته باشیم و جلسه‌ای برگزار کنیم گفت: این حضور افتخاری برای ما محسوب می‌شود و توفیقی است که به واسطه شهیدان والامقام نصیب ما شده است.

وی با بیان اینکه دیار گروس همواره پیشتاز در رشادت ها و جانبازی ها برای انقلاب اسلامی بوده است گفت: سند این گفته حضور  پر افتخار بایندرها  پیش در جنگ جهانی دوم که جز افتخارات بیجاری‌ها هستند.

وی گفت: علما و شهدای بیجار چشم و چراغ این ‌استان‌هستند.

وی به از خود گذشتی شهدا اشاره کرد و گفت: از خودگذشتی و‌ ایثار، مسوولیت‌پذیری از جمله شاخصه‌های شهداست.

نماینده ولی فقیه دراستان کردستان گفت: وظیفه‌شناسی از دیگر وظایف هز انسانی است که شهیدان آن را به نحو احسنت انجام و ان را نفش راه ما فرار داده‌اند.

وی گفت: شهید جانباز آزاده امان‌الهی گفت: شهید بزرگوار با اهدا اعضا و جوارح خود ایثار را تمام قد به ما نمایان ساختند. 

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcd5f0kjyt09n6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما