تاریخ انتشار۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : 561825

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم آزاده ، سالروز ورود آزادگان سرفراز به میهن اسلامی را گرامی داشته و تجلیل از این تندیس های عزتمندی را تکریم فرهنگ صبر و مقاومت می داند.
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

 

«بســم الله الرحـمن الرحیـم»


«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

 (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)

سلام و درود بر آزادمردان غیوری که صبورانه رنج و سختی اسارت را به جان و دل خریده و با سربلندی و عزت به آغوش میهن اسلامی بازگشتند ؛ آزادگانی بی ادعا و غیورمردانی از قبیلۀ غیرت ، مقاومت و حماسه.

در 26 مردادماه سال 1369 چشمان منتظر ملت شهیدپرور ایران اسلامی، شاهد بازگشت غرورآفرین آزاد مردانی بود که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند، در سخت ترین شرایط و زیر سنگین ترین زجر و شکنجه ها، با وجود درد و بیماری جسمی، جانانه مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند با جلای روح بزرگ خود، در مسیر ایمان، بر درجات تقوا و ورع خود افزوده و صحنه هایی ناب و بکر از انسانیت و غیرتمندی و عزت را برای همیشه تاریخ، به نمایش بگذارند.

آزادگان از تهدید، فرصت ساختند و اسارت را بستری برای خودسازی قرارداده و قله های تعالی را فتح نمودند.

این غیور مردان ساحت صبر و شکیبایی هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع تاریخی نبوده، بلکه همواره همانند روحی سیال در کالبد ادوار و همه ارکان، ساری و جاری اند، پیام و سیره آن ها، فریاد عزت و سربلندی و شکوهمندی برای همیشه ماندگار است و با ترویج فرهنگ مقاومت و خودسازی، تهدیدات متنوع دشمن را خنثی نمودند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم آزاده، سالروز ورود آزادگان سرفراز به میهن اسلامی را گرامی داشته و تجلیل از این تندیس های عزتمندی را تکریم فرهنگ صبر و مقاومت می داند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcewz8nnjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما