تاریخ انتشار۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۲
کد مطلب : 561651
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

ضرورت تشریح خدمات نظام در سیستان و بلوچستان

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بر تشریح خدمات نظام در این استان تاکید کرد وگفت: برای معرفی و اطلاع رسانی شایسته خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت سیزدهم باید تولید محتوا صورت گرفته و از فضای مجازی به عنوان یک فرصت استفاده کرد.
ضرورت تشریح خدمات نظام در سیستان و بلوچستان
به گزارش حوزه استانهای خبرگزاری تقریب،رحمدل بامری در بیست و هفتمین جلسه شورای اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان با بررسی دستورالعمل برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته دولت اظهارداشت: با ارائه و دیده شدن خدمات نظام در این ایام با موج سواری و تحریکات دشمن مقابله شود.

وی تاکید کرد: دستگاه ها و سازمان های دولتی سیستان و بلوچستان،مستندات موثر و واقعی برای معرفی پروژه‌های کلان، جهت اقناع افکار عمومی را در نظر گیرند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی سیستان و بلوچستان نیز با ارائه برنامه‌های پیشنهادی هفته دولت در حوزه اطلاع رسانی بیان کرد: استقرار مدیران در ایام بزرگداشت هفته دولت با عنوان میز خدمت برای پاسخگویی و رفع مشکلات مردم در اولویت و دستور کار قرار گیرد.

حسین مسگرانی خاطر نشان کرد: نکته قابل توجه و حائز اهمیت در معرفی خدمات نظام، تمرکز بر ادبیات و گفتمان مشترک در اظهارنظرها، مواضع و ارتباط با افکار عمومی ناظر بر شعارها، وعده‌ها و گفتمان دولت مردمی باید مدنظر قرارگیرد.

اهم دستور کار جلسه با ساختار، اهداف، سیاست ها و برنامه های اجرایی و رسانه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbs8bs8rhb00p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما