تاریخ انتشار۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶
کد مطلب : 561632
خالد البطش:

تشدید مقاومت، تنها راه توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی است

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که تشدید گزینه مقاومت در کرانه باختری، ضامن توقف شهرک سازی و تجاوزات رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی است.
تشدید مقاومت، تنها راه توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی است
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تشدید گزینه مقاومت در کرانه باختری، ضامن توقف شهرک سازی و تجاوزات رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی است.

وی افزود: مقاومت شهروندان فلسطینی در کرانه باختری و مقابله آنها با شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست، باعث توقف تجاوزات صهیونیست‌ها خواهد شد و امروز کرانه باختری قلب حمایت از بیت المقدس به حساب می‌آید.

البطش اظهار داشت: جوانان کرانه باختری و قدس اشغالی به این درک رسیده اند که راه آزادی و کرامت، مقاومت و جهاد است و این عامل استقرار گسترده نیروهای گردان‌های قدس و سایر گروه‌های مقاومت در جنین، طوباس و نابلس است.

وی با تأکید بر اینکه شهید ابراهیم النابلسی قطب نمای مقاومت بود، افزود: گلوله‌های امیر الصیداوی پیام محکمی به دشمن صهیونیستی داشت.

این رهبر جهاد اسلامی فلسطین عنوان کرد: دشمن از تحرکات مقاومت در قدس اشغالی و کرانه باختری نگران است و هدف حمله اخیر به غزه ایجاد تفرقه میان گروه‌های فلسطینی بود، اما گردان‌های قدس بر «وحدت میدان ها» تاکید کرد.

وی ادامه داد: دشمن صهیونیستی از عادی سازی روابط کشورهای عربی با تل آویو برای یهودی سازی بیت المقدس و مصادره اراضی فلسطینیان سو استفاده می‌کند.

البطش با تأکید بر اینکه اصل و اساس نبرد در قلب کرانه باختری است، گفت: باید همه گروه‌های مقاومت وارد این نبرد که فرماندهی آن بر عهده گردان‌های قدس است، بشوند.

وی تأکید کرد: دشمن صهیونیستی تفاوتی میان کرانه باختری، غزه و قدس اشغالی قائل نیست و همه ملت فلسطین هدف حمله او قرار دارند، به همین علت باید مقاومت در برابر این دشمن متحد باشد.

البطش ادامه داد: گردان‌های قدس با فداکاری‌های خود نبرد را با حکمت و اقتدار مدیریت کرد و پرچم مقاومت را بالا نگه داشت. ما فرزندان سرزمین واحد هستیم و دشمن ما نیز واحد است، بنابراین نبرد و مقاومت ما نیز واحد است.

وی تأکید کرد: گردان‌های قدس و مقاومت فلسطین تأسیسات حیاتی و شهرک‌های صهیونیست نشین را با موشک‌های خود هدف قرار داد و این گردان‌ها هر بار بیش از ۱۰۰ موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک می‌کرد.

این رهبر فلسطینی با تأکید بر آمادگی گردان‌های قدس برای مقابله با هر گونه تجاوز دشمن، عنوان کرد: برای اولین بار در تاریخ تردد در شهرک‌های صهیونیست نشین ممنوع شد و شهرک‌ها به طور کامل بسته شدند.

عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی افزود: دشمن به زخمی شدن ده‌ها صهیونیست در عسقلان، تل آویو و سایر شهرک‌های صهیونیست اعتراف کرد و این دلیل تأثیرگذاری موشک‌های مقاومت است.

وی تأکید کرد: گردان‌های قدس طی سه روز ۱۰۰۰ فروند موشک شلیک کرد که ۲۲۰ فروند به اهداف تعیین شده در قلب اراضی اشغالی اصابت کرد و این یک دستاورد بزرگ برای مقاومت است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcae6nmu49nii1.k5k4.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما