تاریخ انتشار۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷
کد مطلب : 561597
منابع عبری زبان اعلام کردند؛

اقدام جدید سازمان عفو بین الملل علیه «آپارتاید» رژیم صهیونیستی

سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که محصولات جدیدی را برای حمایت از کمپین جهانی پایان دادن به آپارتاید رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین عرضه می کند.
اقدام جدید سازمان عفو بین الملل علیه «آپارتاید» رژیم صهیونیستی
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، سازمان عفو بین الملل اعلام کرد محصولات جدیدی را برای حمایت از کمپین جهانی پایان دادن به آپارتاید رژیم صهیونیستی عرضه می‌کند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری عبری زبان «اسرائیل هیوم»، سازمان عفو بین الملل اخیراً خط تولید جدیدی به نام «پایان دادن به آپارتاید اسرائیل» راه اندازی کرده است.

«کریستین بندیکت» مدیر بخش کمپین‌های سازمان عفو بین‌الملل در این باره گفت: ما برای حمایت از کمپین جهانی پایان دادن به آپارتاید اسرائیل، خط تولید تی‌شرت‌های جدید، برچسب‌ها و محصولات دیگر را راه اندازی کرده‌ایم.

بندیکت به توییت خود که به منظور اعلام این خبر منتشر کرد، تصاویری از تی شرت‌های با رنگ‌های مختلف با نوشته «پایان دادن به آپارتاید اسرائیل» و همچنین پوسترهای اطلاع رسانی با عنوان «آپارتاید اسرائیل علیه فلسطینی‌ها جنایت علیه بشریت است» اضافه کرد.

گفتنی است وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که «سازمان عفو بین‌الملل به موتور مشروعیت زدایی علیه اسرائیل تبدیل شده است و این سازمان برای متهم کردن اسرائیل به عنوان یک دولت آپارتاید عمل می‌کند».

«امانوئل نحشون» سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی نیز در این خصوص گفت: سازمان عفو بین الملل به عنوان یکی از ضد اسرائیلی‌ترین سازمان‌های جهان در حال ظهور است؛ دشمنی واقعی در کنار ایران، حزب الله و سایر دشمنان اسرائیل.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcao6nm049nim1.k5k4.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما