تاریخ انتشار۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : 561056

عامل شهادت مامور پلیس در استان هرمزگان دستگیر شد

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از بازداشت عامل شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی استان در شهرستان حاجی آباد خبر داد.
عامل شهادت مامور پلیس در استان هرمزگان دستگیر شد
به گزارش گروه استان های خبرگزاری تقریب، سرهنگ موسی عرب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از کارکنان نیروی انتظامی استان هرمزگان روز گذشته در درگیری با قاچاقچیان در شهرستان حاجی آباد به شهادت رسید.
وی افزود: ستوان سوم شهید سیروس میرحسنی 14مردادماه در حین انجام ماموریت در درگیری با قاچاقچیان و در اجرای ایست و بازرسی موقت جهت کنترل و توقیف خودروهای حامل قاچاق ، مورد سوء قصد قرار گرفت .
سرهنگ عرب بیان داشت: این سوء قصد منجر به محروحیت شدید ستوان میرحسنی شد و در نهایت علی‌رغم تلاش‌های پزشکان، روز گذشته به درجه رفیع شهادت نائل شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه و اشرافیت اطلاعاتی کار آگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان حاجی‌آباد، در اوایل بامداد امروز قاتل این شهید والامقام با همکاری همه جانبه پلیس آگاهی شهرستان داراب استان فارس شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و انجام اقدامات قانونی و قضایی در دستور کار قرار دارد.
وی ابراز داشت: مراسم تشییع ستوان سوم شهید سیروس میرحسنی امروز پنجشنبه بیستم مردادماه از بندرعباس بر دستان همرزمان وی و مردم شهیدپرور استان برگزار و پیکر مطهر این شهید والامقام در زادگاه خود در بخش احمدی شهرستان حاجی‌آباد به خاک سپرده می‌شود.
 
http://www.taghribnews.com/vdcam6nmi49niw1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما