تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱
کد مطلب : 560739
رئیس بسیج رسانه هرمزگان:

تقارن ایام محرم با هفته خبرنگار فرصتی برای تبلیغ حقانیت فلسفه عاشورا است

رئیس بسیج رسانه هرمزگان با اشاره به فرارسیدن روز 17 مردادماه که به نام روز خبرنگار نامگذاری شده، گفت: تقارن ایام محرم با هفته خبرنگار فرصت در جهت تبیین و تبلیغ حقانیت فلسفه عاشورا و قیام کربلا است.
تقارن ایام محرم با هفته خبرنگار فرصتی برای تبلیغ حقانیت فلسفه عاشورا است
 به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، محمد رسول جلالی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تسلیت ایام عاشورای حسینی، اظهار داشت: یکی از  مهمترین ضرورت های دنیای امروز به ویژه برای خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه، تشخیص مرز حق و باطل و برخورداری از بصیرت و تحلیل کلان است و فعالان حوزه رسانه می توانند با انتقال پیام عاشورا به جهانیان نقش ممتاز خود را در ابلاغ حق و حقیقت به نحو احسن ایفا کنند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: تقارن هفته خبرنگار با ماه محرم، مسئولیت خطیر اصحاب رسانه در تبیین محتوا و حقیقت پیام ائمه، به ویژه پیام نهضت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حادثه کربلا را سنگین تر می کند.

جلالی در این پیام آورده است: در حقیقت این اتفاق فرصتی مغتنم در جهت تبیین و تبلیغ حقانیت فلسفه عاشورا و قیام کربلا محسوب می شود و آزادگی، اخلاص،ایثار، ولایت مداری، پای بندی به اصول اخلاقی و انسانی، توکل به خداوند درسهای بزرگ عاشورا و قیام کربلا است.

رئیس بسیج رسانه هرمزگان در این پیام با بیان اینکه در عصر اطلاعات شاهد انفجار گونه پیام از طرق مختلف هستیم، گفت: طبیعتا ابزارهای موجود ، فرصت مغتنمی را در جهت تعمیق و انتقال مفاهیم ارزشی، اخلاقی و انسانی فراهم می آورد که باید از آن نهایت بهره را برد.

جلالی در این پیام آورده است: خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه در سراسر کشور به ویژه استان هرمزگان نقش انکار ناپذیری در آگاهی بخشی عمومی، اطلاع رسانی صادقانه، پیشرفت و توسعه، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی  و توسعه مفاهیم اخلاقی در  جامعه داشته و دارند و باید قدردان تلاشهای مجاهدانه اصحاب رسانه باشیم.

وی در پایان این پیام عنوان داشته است: اینجانب ضمن تسلیت ایام ماه محرم، یاد و خاطره شهید صارمی، شهدای رسانه و قلم، هفته خبرنگار را گرامی می دارم و از خداوند متعال توفیق اهالی فرهنگ و رسانه را در ایفای رسالت خطیرشان مسئلت دارم.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdchxvnmw23n-qd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما