تاریخ انتشار۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰
کد مطلب : 560732
رهبر جنبش انصارالله یمن:

امام حسین(ع) برای نجات اسلام قیام کرد

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی خود در روز عاشوار ضمن یادآوری حادثه کربلا تأکید کرد: امام حسین(ع) برای نجات اسلام از شر دشمنان قیام کرد.
امام حسین(ع) برای نجات اسلام قیام کرد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب،  سید بدرالدین عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن امروز در سخنرانی خود به مناسبت روز عاشورا به تشریح قیام امام حسین (ع) پرداخت و تأکید کرد رویکرد آمریکا و رژیم صهیونیستی در ادامه رویکرد دشمنان امام حسین (ع) است.

وی افزود: امام حسین امتداد اسلام اصیل و رسول الله حرکت کرد و برای نجات امت اسلامی و نجات آن از شر دشمنان قیام کرد. قیام امام حسین (ع) برای مقابله اقدامات امویان علیه دین انجام شد. حکومت یزید تهیددی برای امت اسلامی بود. وی حرمت مدینه منوره و مکه مکرمه را نگه نداشت و خانه کعبه را آتش زد و حرمت مقدسات مسلمین را نگه نداشت.

رهبر انصارالله یمن در ادامه گفت: ما امتی هستیم که مانند زمان امام حسین (ع) هدف قرار گرفتیم. آمریکا و اسرائیل ادامه دهنده رویکرد یزید هستند و هر که در صف آنها قرار گیرد در راستای منافع آنها حرکت کنند اوضاعش مانند ابن زیاد و شمر است.

وی افزود: دشمنان ما به دنبال به بندگی کشیدن و سیطره بر ما هستند. آمریکا و اسرائیل به دنبال این است که امت اسلامی مستقل نشود و دنباله رو آنها باشد. دشمنان به دنبال این هستند که امت اسلامی از مسیر خود منحرف و سرسپرده، مطیع باشد و در برابر آنها کرنش کند.

الحوثی تاکید کرد: منبع خطر یزیدیان معاصر آمریکا و اسرائیل و مزدوران آنها هستند. ما ما باید دنباله رو امام حسین(ع) در مبارزه با ظلم و تسلیم نشدن در برابر دشمنان باشیم. آنها به دنبال ایجاد فساد در مفاهیم و ارزشهای دینی با هدف گمراه کردن امت اسلامی هستند تا مانعی در برابر سیطره آنها ایجاد نشود.

وی اعلام کرد: دشمان از طریق منبرهای شر و علمای گمراه در راستای ترویج انحراف به نام دین حرکت می کنند. دشمنان به دنبال توجیه عادی سازی با اسرائیل و دنبال روی علنی و آشکار از آمریکا هستند.

در حال تکمیل..
http://www.taghribnews.com/vdcaewnmu49ni01.k5k4.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما