تاریخ انتشار۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب : 555862
معاون سیاسی استانداری گلستان:

شرارت آمریکایی ها به دلیل خصلت استعماری آنان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، گفت: جنایات و شرارت های آمریکایی ها به دلیل خوی و خصلت استکباری و استعماری آنان است.
شرارت آمریکایی ها به دلیل خصلت استعماری آنان است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، «سید علی مهاجر» در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان که به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: وقتی به شکل گیری ایالات متحد آمریکا نگاه می کنیم متوجه می شویم که نژادپرستی، جنایت علیه کشورهای مستضعف و ضایع کردن حقوق ملت های دیگر از ویژگی های دولتمردان آمریکایی در طول تاریخ بوده است.

به گفته وی؛ نقش این کشور استعماری در جنایات علیه بشریت قبل از اینکه به ایران وارد شوند در کشورهای دیگر از جمله کلمبیا، کاستاریکا، هندوراس، ژاپن، پاناما، اکوادور و نیکاراگوئه کاملا مشهود است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با اذعان بر جنایات متعدد آمریکایی ها در ایران، تصریح کرد: از سال 1332 تاکنون جنایات رنگارنگی از سوی دولت آمریکا علیه ملت ایران صادر شده است.

وی افزود: راه اندازی جنگ 8 ساله تحمیلی، واقعه طبس، ترور رهبر معظم انقلاب، حمله موشکی به هواپیمای مسافربری ایران، شهید و ترور کردن دانشمندان هسته ای و بدعهدی در برجام از مهمترین جنایات آمریکایی ها در قبال ملت ایران بوده است.

به گفته وی؛ ملت بزرگ ایران در برابر دشمن سراسر مسلح با مقاومت و ایستادگی و تبعیت از فرمایشات امامین انقلاب دفاع جانانه ای داشته است.

مهاجر، غول های رسانه ای را از مهمترین ابزارهای در حال حاضر استکبار جهانی برای پیشبرد اهداف خود دانست و گفت: دشمن با استفاده از ابزار رسانه حوادث جهان را آنگونه که خود می خواهد نشان می دهد، در حادثه متروپول آبادان، شبکه های معاند غربی برای رسیدن به اهداف خود با برگزاری نشست ها و جلسات فراوان این حادثه را وارونه جلوه دادند.

وی ادامه داد: دشمن وقتی در عرصه ای خود را موفق نمی بیند، به سرعت ماهیت خود را تغییر داده و از طرق دیگر راه نفوذ را پیدا می کند.

به گفته وی؛ کشته شدن یک انسان در مکتب اسلام امری ناهنجار و ضد بشری است؛ ولی در حقوق بشر آمریکایی از بین رفتن یک انسان کار درستی است.

این کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی با تأکید بر اینکه رفتار و گفتار ما باید باعث تقویت جبهه حق شود، گفت: باید به گونه ای رفتار کنیم و سخن بگوئیم که جبهه باطل از اعمال ما مأیوس شده و دیگر دل به ما نبندد.

وی افزود: در این برهه از زمان که مردم با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند، دشمن به دنبال ناامید کردن و ایجاد بی اعتمادی بین مردم است.

به گفته وی؛ ملت ما نشان داده اند که همیشه حامی و پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی هستند و باید قدر این ملت را دانست و در جهت رفاه و آسایش آنان خدمت کرد.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdciqwawrt1awv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما