تاریخ انتشار۷ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : 555289

برگزاری نمایشگاه بین المللی حلال عربستان سعودی

نمایشگاه بین المللی حلال عربستان با یک سال تاخیر به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در ماه نوامبر سال جاری برگزار خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه بین المللی حلال عربستان سعودی
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، نمایشگاه حلال عربستان سعودی در تاریخ 7 تا 9 نوامبر 2022  (16 تا 18 آبان 1401) در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی ریاض برگزار خواهد شد.
 
انتظار می‌رود این نمایشگاه پذیرای بیش از 200 غرفه‌دار داخلی و بین‌المللی و بیش از 5 هزار بازدید کننده از بیش از 35 کشور مختلف سراسر جهان باشد. برگزاری جلسات کاری، شرکت در سخنرانی‌ها و بررسی روندهای جدید در صنعت حلال از برنامه‌های این نمایشگاه است.
 
هدف از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی حلال عربستان سعودی 2022، جذب افراد حرفه‌ای از صنعت حلال برای تبادل تجربیات و فرصت‌های تجاری است. این رویداد بزرگ با گرد هم آوردن بسیاری از متخصصان داخلی و بین‌المللی، دانشگاهیان، ارائه دهندگان فناوری، بازرگانان، توزیع کنندگان و مشاغل تخصصی در صنعت حلال برگزار می‌شود.
 
این نمایشگاه نه تنها محلی برای نمایش محصولات، خدمات حلال و فرصت‌های تجاری است، بلکه محیطی برای شرکت در جلسات B2B، کنفرانس‌ها شامل کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و دوره‌های آموزشی خواهد بود. این کنفرانس که میزبان متخصصان داخلی و بین‌المللی در این صنعت است، آخرین تحولات کسب و کار حلال و پروتکل‌های صدور گواهینامه حلال را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، این فرصتی منحصر به فرد برای کشف بهترین و آخرین نوآوری های بخش صنعت حلال است.
 
نمایشگاه بین‌المللی حلال عربستان فراتر از غذا و نوشیدنی، بخش‌های مختلفی در صنعت حلال از جمله خدمات لجستیک حلال، لوازم آرایشی و مراقبت شخصی حلال ، گردشگری حلال، غذا و نوشیدنی حلال، پزشکی و داروسازی حلال، مد ساده و غیره را هدف قرار می‌دهد.
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcbwsbs9rhbs5p.uiur.html
مرجع : halalfocus
نام شما
آدرس ايميل شما