تاریخ انتشار۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب : 551452

جهاد اسلامی درباره ادامه تجاوزات به قدس و مسجدالاقصی هشدار داد

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزات علیه قدس و مسجدالاقصی هشدار داد.
جهاد اسلامی درباره ادامه تجاوزات به قدس و مسجدالاقصی هشدار داد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب،«طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یکشنبه در واکنش به تحولات جاری در قدس و مسجدالاقصی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی از اقدامات خود به دنبال ضربه زدن به روحیه مقاومت فلسطین است، آنها می‌خواهند برای محور مقاومت این تلقی را ایجاد کنند که همچنان دست برتر را در معادلات نظامی و قواعد درگیری دارند اما در تحقق هدف‌شان شکست خواهند خورد.

وی افزود: ملت فلسطین برای ناکام گذاشتن همه پروژه‌ها و اهداف رژیم صهیونیستی یکپارچه شده است. البته مقاومت همه تحولات تحریک‌آمیز جاری در قدس را زیر نظر دارد.

سخنگوی جهاد تاکید کرد: نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از این رخدادها به عنوان عاملی برای محبوبیت خود در جامعه صهیونیستی استفاده کند.

سلمی تصریح کرد: مقاومت پیش از این به رژیم صهیونیستی هشدار داده است که اقداماتی این چنینی موجود از بین بردن آرامش و ثبات در کل منطقه خواهد شد.

یورش گسترده شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی از صبح امروز یکشنبه آغاز شده است. منابع فلسطینی اعلام کردند تاکنون ۷۰۰ شهرک نشین در چند گروه مختلف به مسجدالاقصی یورش برده اند. همچنین ۳۰۰۰ نظامی صهیونیست برای حمایت از تعرضات شهرک نشینان در مسجدالاقصی مستقر شده‌اند. راهپیمایی پرچم قرار است عصر امروز ساعت ۱۶ به وقت محلی در اطراف مسجدالاقصی برگزار شود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjivei8uqeixz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما