تاریخ انتشار۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۴۳
کد مطلب : 551379

تاکید خطیب مسجدالاقصی بر بسیج عمومی در برابر صهیونیستها

خطیب مسجدالاقصی تاکید کرد: تمامی فلسطینیان باید از هر ابزاری برای مقابله با صهیونیستها در مسجدالاقصی استفاده کنند. بدون شک، راهکار مؤثر برای مقابله با صهیونیستها اعلام بسیج عمومی است.
تاکید خطیب مسجدالاقصی بر بسیج عمومی در برابر صهیونیستها
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «شیخ عکرمه صبری» خطیب «مسجدالاقصی» امروز یکشنبه سخنانی را در خصوص تعرض وحشیانه نظامیان و شهرک نشینان رژیم صهیونیستی به این مسجد، مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، خطیب مسجدالاقصی در این خصوص اظهار داشت: یورش و تعرض وحشیانه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی از بامداد امروز آغاز شده است تا همچنان به صورت گسترده و فشرده ادامه دارد.

این شخصیت فلسطینی عنوان کرد: تمامی فلسطینیان باید از هر ابزاری برای مقابله با صهیونیستها در مسجدالاقصی استفاده کنند. بدون شک، راهکار مؤثر برای مقابله با صهیونیستها اعلام بسیج عمومی است.

نظامیان رژیم صهیونیستی از صبح امروز یکشنبه اقدامات خصمانه خود علیه مقدسات فلسطینیان را تشدید و به صورت گسترده به مسجدالاقصی یورش بردند. آخرین اخبار حاکی از آن است که صهیونیست‌ها درهای مصلای «القبلی» مسجدالاقصی را با زنجیر بستند و معتکفان فلسطینی در داخل آن را محاصره کردند.
http://www.taghribnews.com/vdchqznmw23nmxd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما