تاریخ انتشار۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴
کد مطلب : 551335
نماینده ولی‌فقیه در کردستان:

معرفی الگوهای رفتاری و اخلاقی حضرت سیدالشهدا(ع) در دستور کار قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه باید شأن و جایگاه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همیشه بالا باشد و حفظ شود، عنوان کرد: معرفی الگوهای رفتاری و اخلاقی حضرت سیدالشهدا(ع) در دستور کار قرار گیرد.
معرفی الگوهای رفتاری و اخلاقی حضرت سیدالشهدا(ع) در دستور کار قرار گیرد
به گزارش حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی در آئین تودیع و معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کردستان که در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه سردار دل‌ها اظهار داشت: از زحمات چندین ساله مسئول سابق این ستاد در استان تشکر کرده و برای رئیس جدید نیز آرزوی موفقیت داریم.

وی با بیان اینکه این جلسه اداری نیست بلکه متعلق به حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و همه ما خادم این ستاد هستیم، گفت: مسئول جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همواره خود را خدمتگزار ستاد بداند نه رئیس این دستگاه، چراکه در غیراینصورت کارها به خوبی پیش نخواهد رفت.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: هر کس که خدا خیر خواه او باشد، محبت امام حسین(ع) و شوق زیارتش را در دل او می‌اندازد.

وی با تأکید بر اینکه باید شأن و جایگاه این ستاد همیشه بالا باشد و حفظ شود، افزود: در این ستاد که متعلق به امام حسین(ع) است همه می‌آیند که اعتبار بگیرند چراکه حضرت از بیش از یکهزار سال قبل از جایگاه والایی برخوردار بوده و کسی نمی‌تواند عشق و اراده انسان به حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را نادیده بگیرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی اخلاص در عمل را ضروری دانست و عنوان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی، توجه به محتوا و معرفی الگوهای رفتاری و اخلاقی حضرت سیدالشهدا(ع) و شاعران عاشورایی در استان در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به تولید برنامه‌های فاخر فرهنگی در حوزه عتبات عالیات تأکید کرد و یادآور شد: این برنامه‌ها متناسب با شرایط استان تدوین شود.

در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله “حجت‌الاسلام سید محمد سادات” قدردانی و “رضا کرمی” به عنوان مسئول جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان کردستان معرفی شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjtveiiuqeitz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما