تاریخ انتشار۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۴:۲۸
کد مطلب : 551333

زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم «مهدی نعمایی» منتشر شد

کتاب «پله ها تمام نمی‌شدند» شامل زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم مهدی نعمایی نوشته افروز مهدیان توسط انتشارات روایت فتح راهی بازار نشر شد.
زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم «مهدی نعمایی» منتشر شد
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، کتاب «پله‌ها تمام نمی‌شدند» شامل زندگینامه داستانی شهید مدافع حرم مهدی نعمایی نوشته افروز مهدیان به‌تازگی توسط انتشارات روایت فتح چاپ و راهی بازار نشر شده است.

این کتاب روایت زهرا ردائی و درباره تصمیم مادری است که حاضر می‌شود جگرگوشه‌هایش را بردارد و برود توی دل جنگ، آن هم در کشوری غریب، همچینن شاهد جدایی دختر جوان غوطه ور ناز ونعمت را از زندگی در آغوش گرم خانواده و رهسپاری به ناامنی یک شهر جنگی را در «پمله ها تمام نمی شدند» می‌خوانید.

در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید:

«سرم به کارهای خانه گرم شده بود و زمان از دستم در رفت. تا به خودم آمدم غروب شده بود. زدم توی سرم و پله‌ها را دوتا یکی رفتم پایین سراغ بچه‌ها. صدای تیراندازی می‌آمد. توی سرزنان دورخانه را چند دور هروله کردم. نبودند که نبودند....»

کتاب «پله ها تمام نمی‌شدند» با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، همسر و فرزندان شهید و حسن روزی‌طلب مدیر مسئول مؤسسه ایران در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.

این‌کتاب با ۱۷۶ صفحه و قیمت ۶۰ هزار تومان منتشر شده است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchxznmx23nmxd.tft2.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما