>> اعلام تمهیدات اورژانس تهران برای مراسم بزرگ سلام فرمانده | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب : 551079

اعلام تمهیدات اورژانس تهران برای مراسم بزرگ سلام فرمانده

در راستای برگزاری اجتماع سرود سلام فرمانده، اورژانس تهران با همکاری هلال احمر و معاونت بهداشت و درمان سپاه محمد رسول(ره) به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.
اعلام تمهیدات اورژانس تهران برای مراسم بزرگ سلام فرمانده
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، یحیی صالحی طبری رئیس مرکز اورژانس تهران تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری باشکوه اجتماع بزرگ در روز پنجشنبه ۵ خردادماه ۱۴۰۱ در ورزشگاه آزادی گفت: اورژانس تهران برای این مراسم با ۹ موتورآمبولانس، ۱۰ آمبولانس و ۴ اتوبوس آمبولانس مسقر خواهد کرد تا در صورت نیاز هموطنان به خدمات درمانی خدمت لازم را به آنها ارائه دهد.

رئیس مرکز اورژانس تهران افزود: دراین مراسم اورژانس تهران با همکاری هلال احمر و معاونت بهداشت و درمان سپاه محمد رسول(ره) به هموطنان خدمت رسانی خواهند کرد.

صالح طبری با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود اجرای این مراسم با استقبال زیاد تهرانی‌ها مواجه شد گفت: از همین رو مرکز اورژانس تهران از ساعات اولیه برگزاری مراسم تا پایان مراسم در محل ورزشگاه آزادی حضور خواهد داشت.

وی توصیه کرد: هریک از هموطنان که در این مراسم به خدمات درمانی نیاز پیدا کردند می‌توانند با مراجعه به نیروهای اورژانس خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcefz8nojh8n7i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما