تاریخ انتشار۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۲
کد مطلب : 550876

انتشار ویراست جدید کتاب «نکته ها از گفته‌ها» اثر استاد فاطمی نیا

به مناسبت درگذشت عالمِ واعظِ درس‌آموز استاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا(ره) ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» به زودی توسط نشر نور معارف منتشر خواهد شد.
انتشار ویراست جدید کتاب «نکته ها از گفته‌ها» اثر استاد فاطمی نیا
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب به نقل از مرکز خبر حوزه، این مجموعه دوجلدی حاوی گفتارهای جذاب و شیرین از سخنرانی‌های این عارف سالک و استاد اخلاق است.

به اطلاع علاقه‌مندان و مشتاقان مباحث اخلاقی می‌رسانیم در حال حاضر نسخه دیجیتالی این اثر از طریق اپلیکیشن طاقچه قابل دریافت و مطالعه است. کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» در واقع گزیده‌هایی از مجموعه سخنرانی‌های استاد حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سید عبداللّه فاطمی‌نیا می باشد که در حسینیه الزهرا(س) ایراد شده است.

مسجد و حسینیه الزهرا (س) از مراکز تبلیغی فرهنگی شهر مقدس مشهد است‌ که در ایام حضور مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی بهجت(ره) میزبان جلسات ایشان بوده است. اغلب سخنرانی‌های ایراد شده در این کتاب، در محضر ایشان بوده است.

«نکته‌ها از گفته‌ها» مطالبی است کاربردی در زمینه‌های گوناگون به‌ویژه اخلاق و عرفان‌ و باید به این مطالب با همین دید نگریست.

شما در این نکته‌ها، برنامه‌های صحیحِ درست زیستن را می‌آموزید و چه کاری مهم‌تر برای آدمی از اینکه بداند چگونه باید زندگی کند. گفتنی است که این اثر ارزشمند در سال‌های گذشته در قالب مجموعه‌ای سه جلدی توسط واحد فرهنگی مسجد و حسینیه‌الزهراء (س) مشهد مقدس در شش‌نوبت به چاپ شده و اینک به توفیق الهی و طی چند روز آینده ویراست جدید این مجموعه در قالب دو جلد توسط «نشر نور معارف» به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است دراین مجموعه دوجلدی شاهد نکته‌های‌ برگزیده از سایر سخنرانی‌های این عالمِ واعظِ درس‌آموز نیز خواهید بود. به اطلاع علاقه‌مندان و مشتاقان مباحث اخلاقی می‌رسانیم در حال حاضر نسخه دیجیتالی این اثر از طریق اپلیکیشن طاقچه قابل دریافت و مطالعه است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdciyuawqt1awv2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما