تاریخ انتشار۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵
کد مطلب : 550854

اعلام همبستگی بحرینی ها با آیت الله عیسی قاسم

صدها بحرینی به مناسبت پنجمین سالروز حمله ماموران امنیتی به تحصن مسالمت آمیز حامیان آیت الله عیسی قاسم در شهرک الدراز برای اعلام همبستگی با رهبر معنوی انقلاب بحرین راهپیمایی کردند.
اعلام همبستگی بحرینی ها با آیت الله عیسی قاسم
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، صدها نفر از مردم بحرین، شامگاه دوشنبه به مناسبت پنجمین سالروز فاجعه الدراز با راهپیمایی تا مقابل منزل آیت الله عیسی قاسم در شهرک شیعه نشین الدراز در شمال غرب بحرین، همبستگی خود را با رهبر معنوی انقلابشان اعلام کردند.

به گزارش منامه پست، شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با حمل پلاکاردها و پارچه نوشته‌ها و سر دادن شعار ضمن اعلام حمایت خود از آیت الله عیسی قاسم اشتیاق خود را برای بازگشت وی به وطنش نشان دادند و با رهبر انقلاب خود و شهدای فاجعه الدراز و دیگر شهدای انقلاب بحرین تجدید پیمان کردند.

بیست و سوم ماه مه سال ۲۰۱۷ (برابر با دوم خرداد سال ۱۳۹۶) ماموران رژیم آل خلیفه با حمله به تحصن مسالمت آمیز شهروندان بحرینی در میدان الفداء شهرک شیعه‌نشین الدراز که برای اعلام حمایت و همبستگی با آیت الله عیسی قاسم در نزدیک منزل وی برگزار شده بود، ۲۸۵ نفر  را بازداشت و پنج نفر را به شهادت رساندند.

مردم انقلابی بحرین از یک سال پیش از آن یعنی زمانی که رژیم آل خلیفه تابعیت آیت الله عیسی قاسم را به دلیل تداوم اعتراضات در این کشور سلب کرد،  با  برپایی تحصن مسالمت آمیز بی وقفه مقابل منزل این رهبر انقلاب بحرین حمایت خود را از او اعلام می کردند که این تحصن ها با فاجعه مذکور حمله ماموران امنیتی این رژیم به پایان رسید.
 


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcen78nejh8nvi.b9bj.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما