تاریخ انتشار۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶
کد مطلب : 550714
سردار سلامی:

سپاه حتما انتقام خون شهید «صیاد خدایی» را خواهد گرفت

فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به ترور ناجوانمردانه «صیاد خدایی» گفت: سپاه حتماً انتقام خون همه عزیزان را خواهد گرفت چون هیچ عمل شرورانه دشمن بدون پاسخ نمی‌ماند.
سپاه حتما انتقام خون شهید «صیاد خدایی» را خواهد گرفت
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سردار حسین سلامی ظهر امروز دوشنبه در سومین اجلاسیه مجمع جهادگران کشور در خرمشهر در جمع خبرنگاران گفت: چهلمین سالی است که خرمشهر آزاد شده و سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه مجمع جهادگران کشور در خرمشهر بیان کرد: هدف اساسی از این اجتماع بزرگ این است که یک عزم به هم پیوسته جهادی منطبق با مجاهدت‌های بسیج برای عمران و آبادی کشور مهیا شود.

فرمانده سپاه پاسداران افزود: امید است که این عزم بزرگ بسیجیان و سپاهیان بار دیگر شکل جدیدی به خودش بگیرد تا با اراده و عزم بیشتر و هدف‌های بزرگ‌تر وارد عرصه کمک به مردم شوند.

سردار سلامی با اشاره به ترور ناجوانمردانه «صیاد خدایی» گفت: سپاه حتماً انتقام خون همه عزیزان را خواهد گرفت و واکنش‌های ما سخت خواهد بود و دشمنان را بدتر پشیمان خواهیم کرد و هیچ عمل شرورانه دشمن بدون پاسخ نمی‌ماند.

فرمانده سپاه پاسداران در خصوص حادثه ریزش ساحتمان در آبادان گفت: همه امکانات و خدمات سپاه به منظور کمک رسانی در اختیار متولیان امر قرار می‌گیرد؛ البته هم اکنون فرمانده سپاه خوزستان، فرمانده سپاه آبادان، سپاهیان و بسیجیان در آنجا حضور دارند و مشغول خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcjvyeixuqeiaz.fsfu.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما