تاریخ انتشار۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷
کد مطلب : 550708
ماموستا امجد محمودی:

دهها میلیون نفر چون شهیدخدایی جانفدا و گوش به فرمان رهبری هستند

امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان عنوان کرد: باید به این مزدوران و شبکه های و عاملان نوکر مسلک آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب کودکش بگویم که دهها میلیون نفر امثال شهید خدایی در این نظام داریم که جانفدا و گوش به فرمان رهبری هستند و هرگز اجازه نخواهند داد اقدامات تروریستی خدشه ای به نظام اسلامی وارد کنند.
دهها میلیون نفر چون شهیدخدایی جانفدا و گوش به فرمان رهبری هستند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، ماموستا امجد محمودی امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان با صدور بیانیه‌ای ترور شهید صیاد خدایی به دست ایادی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
مِنَ النَّاسِ مَن یَشْرِی نَفْسَهُ ابْتِغَاء مَرْضَاتِ اللّهِ وَاللّهُ رَؤُوفٌ بِالْعِبَاد» (بقره/۲۰۷)
«از میان مردم افرادی هستند که جان خویش را با خداوند معامله می‌کند به خاطر به دست آوردن رضایت او، و خداست که نسبت به بندگانش مهربان است».
 
خبر ترور و شهادت مدافع حرم آل الله، شهید حسن صیاد خدایی پاسدار سبز پوش و افتخار آفرین کشورمان، باعث تأسف و تأثر گردید.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عزیز به پیشگاه حضرت مهدی (عج) و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، این جنایت تروریستی را محکوم و انزجار خود را از عاملان آن ابراز می دارد.
 
بار دیگر دشمنان کوردل انقلاب و عوامل مزدور استکبار با اقدامی جنایتکارانه و با خیال باطل خواستند عزم راسخ و دشمن شکن ملت شریف ایران را متزلزل کنند؛ بی شک این اقدام ناجوانمردانه بدون پاسخ نخواهد ماند. از دوران شکل گیری انقلاب در سال 1357 تا کنون و تا ابد دشمنان این نظام در پی کم رنگ کردن و نا امید کردن ملت نسبت به انقلاب اسلامی هستند و باید به این مزدوران و شبکه های و عاملان نوکر مسلک آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب و کودکش بگویم که دهها میلیون نفر امثال شهید خدایی در این نظام داریم که جانفدا و گوش به فرمان رهبری هستند و هرگز اجازه نخواهند داد اقدامات تروریستی خدشه ای به نظام اسلامی وارد کنند.
 
کجایند رژیم ها و اذناب آنان که مدعی العموم آزادی و معترض به حملات تروریستی در کشورها هستند این چپاول گرانی که در هر حمله نظامی به کشورهای اسلامی کردند جز غارت نفت و به خاک و خون کشیدن ملت مظلوم آنها چه اقدامات دیگری انجام داده اند.
 
تروریستهای بدانند که صفوف ملت ایران روز به روز مستحکم تر خواهد بود، اینجانب ضمن تبریک به روح مطهر او و تسلیت به امام زمان (عج)؛ امام خامنه‌ای (حفظه الله)؛ ملت ایران و خانواده ایشان از مسئولان امر علی الخصوص نیروی قدس سپاه پاسداران می خواهم که تقاص خون او را از آمران دژخیم صهیونیستی و عاملان نوکر مسلک آن بستاند و در این راه هرگونه اقدام داوطلبانه جنبش دانشجویان مسلمان ایران را اعلام می دارد.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccxxqp42bqpm8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما