تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب : 550536
 گروه های مقاومت فلسطین :

قاطعانه در برابر اقدامات خصمانه دشمن صهیونیستی علیه قدس می ایستیم

 گروه های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کردند: دشمن صهیونیستی بداند که شمشیرِ قدس هنوز در غلاف نرفته است.
قاطعانه در برابر اقدامات خصمانه دشمن صهیونیستی علیه قدس می ایستیم
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب،گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: دشمن صهیونیستی بداند که شمشیرِ قدس هنوز در غلاف نرفته است.

بر اساس این گزارش، در ادامه بیانیه گروه‌های مقاومت فلسطین آمده است: ما قاطعانه در برابر اقدامات خصمانه دشمن صهیونیستی علیه قدس و مسجدالاقصی می‌ایستیم. صهیونیست‌ها امروز با بحران موجودیتی مواجه هستند به همین خاطر پیش از ورود به هر گونه نبردی، هزار بار درباره آن فکر می‌کنند.

گروه‌های مقاومت فلسطین افزودند: ملت فلسطین اجازه شکسته شدن قواعد درگیری را به دشمن صهیونیستی نخواهند داد. پیش از این، اسماعیل هنیه گفته بود: به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تعرض به قدس و مسجدالاقصی هشدار می‌دهم. مقاومت در قدس و کرانه باختری اجازه انجام آیین تلمودی در مکان‌های مقدس خود را نمی‌دهد.

این گروه ها در بخش دیگری از بیانیه خود به اقدام کابینه رژیم صهیونیستی در صدور مجوز برای شهرک نشینان جهت برگزاری راهپیمایی پرچم اشاره و تأکید کردند: تحت هیچ شرایطی اجازه برپایی راهپیمایی پرچم را به صهیونیستها نخواهیم داد.

اسماعیل هنیه در ادامه اظهار داشت: تحت هیچ شرایطی به دشمن صهیونیستی اجازه نمی‌دهیم به مسجدالاقصی تعدی کرده و یا به فلسطینیان در قدس، کرانه باختری و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ تعرض نماید. امروز می‌توانیم بگوییم که نبرد شمشیر قدس، موازنه قدرت را به نفع مقاومت تغییر داد.

وی همچنین عنوان کرد: ما امروز از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات خود برای دفاع از مسجدالاقصی استفاده می‌کنیم. از همه فلسطینیان می‌خواهم که خود را برای نبرد دفاع از مسجدالاقصی آماده سازند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbfgbs0rhbssp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما