تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : 550533

اسرای «تونل آزادی» به ۵ سال حبس محکوم شدند

دادگاه رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه طی حکمی ۵ تَن از اسرای «تونل آزادی» را به ۵ سال و ۸ ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.
اسرای «تونل آزادی» به ۵ سال حبس محکوم شدند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، دادگاه رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه حکم خود علیه اسرای فلسطینی را که پیشتر از زندان «جلبوع» گریخته بودند، صادر کرد.

بر اساس این گزارش، ۵ نفر از ۶ فلسطینی که که موفق به فرار از زندان جلبوع شده بودند، توسط دادگاه رژیم صهیونیستی به ۵ سال و ۸ ماه زندان و نیز پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند. حکم مذکور علیه 5 اسیر به نام های «محمد ومحمود العارضة ، یعقوب قادری، أیهم کممجی، و مناضل نفیعات» صادر شده است.

تاکنون حکم مربوط به اسیر ششم در این پرونده یعنی «زکریا الزبیدی» به دلیل وضعیت متفاوت وی در زندان صادر نشده است. شهریور ماه سال گذشته بود که رسانه‌ها اعلام کردند ۶ اسیر فلسطینی با حفر تونل در سلول خود در زندان جلبوع رژیم صهیونیستی توانستند از این زندان فرار کنند.

فرار از این زندان امنیتی در محافل بین‌المللی رسوایی فراوانی را برای رژیم صهیونیستی به بار آورد، به گونه‌ای که نفتالی بنت، نخست‌وزیر این رژیم فرار این ۶ زندانی را نقصی جدی در سطوح اطلاعاتی و عملیاتی این رژیم دانست.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcipuawpt1aww2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما