تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴
کد مطلب : 550531
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی:

عملیات سیف القدس فرصت مغتنمی برای وحدت ملت و مقاومت فلسطین

 زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یکشنبه در مراسم نخستین سالروز عملیات سیف القدس در غزه، سخنرانی کرد.
عملیات سیف القدس فرصت مغتنمی برای وحدت ملت و مقاومت فلسطین
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، وی تاکید کرد: عملیات سیف القدس همچنان می‌تواند فرصتی مغتنم برای یکپارچگی و وحدت ملت و مقاومت فلسطین باشد.

النخاله در ادامه با اشاره به اثرات راهبردی عملیات سیف القدس افزود: رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با این حقیقت مواجه شد که ملت فلسطین توان مقاومت دارد و می‌تواند تا آخر پای مقاومت بایستد.

وی افزود: دشمن می‌خواهد که وحدت فلسطینی‌ها را از بین برده و ما را از جهاد بازدارد، اما باید در مقابل ما هوشیار باشیم و در همه حال مقاومت را ادامه دهیم. النخاله تاکید کرد: من از همه فلسطینی‌ها می‌خواهم که وحدت جبهه داخلی را بدون تحزب‌گرایی تقویت کنند. وحدت ملت فلسطین برای حمایت از مقاومت و استمرار آن ضروری است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی همچنین بر اتحاد میان گروههای مقاومت در راستای حفظ انسجام در میادین مبارزه تاکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم دشمن صهیونیستی در سطح منطقه‌ای قدرت پیدا کند و باید در همه میادین با تمام توان حضور داشته باشیم.

وی افزود: قدس پایتخت ابدی فلسطین است و ما هرگز تن به اقدامات رژیم صهیونیستی در راستای یهودی‎‌سازی قدس نمی‌دهیم، حتی اگر هزینه آن حضور مداوم در میدان نبرد باشد. النخاله با تاکید بر لزوم تقویت محوریت قدس در همه مسائل تاکید کرد: در راستای تحقق این هدف باید وحدت محور مقاومت در منطقه حفظ شود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgwz9nqak9nn4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما