تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۵
کد مطلب : 550467

دربار سطنتی عمان: سفر دکتر رئیسی به مسقط مظهر حسن همجواری است

دیوان سلطنتی عمان روز شنبه با صدور بیانیه ای سفر هفته جاری حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران به مسقط را تجسم حسن همجواری و مناسبات مطلوب بین دو کشور برشمرد.
دربار سطنتی عمان: سفر دکتر رئیسی به مسقط مظهر حسن همجواری است
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، بنابر گزارش رسانه‌های عمان، دربار سلطنتی این کشور روز شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دکتر «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران پس فردا (دوشنبه) به عمان سفر می‌کند.

در این بیانیه آمده است: حسن همجواری و روابط حسنه بین عمان و جمهوری اسلامی ایران در چارچوب توجه ویژه «سلطان هیثم بن طارق» و جناب آقای دکتر «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران به توسعه در زمینه‌های مختلف که در خدمت منافع دو کشور دوست باشد، مجسم است.

بیانیه دربار سلطنتی عمان اضافه کرد که به خواست و یاری خداوند متعال، جناب دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه مطابق با ۲۳ ماه مه سال ۲۰۲۲ به کشور سلطان‌نشین عمان سفر می‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این سفر، زمینه‌ها و جنبه‌های مشترک بین دو کشور همسایه به گونه‌ای مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که به تحقق منافع و آرزوهای آن‌ها کمک کند.

دربار سلطنتی عمان در پایان خاطرنشان کرده است: خداوند متعال به این دو رهبر فرزانه توفیق دهد که برای کشورشان و امت اسلامی مفید باشند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcep78nfjh8nei.b9bj.html
مرجع : العالم
نام شما
آدرس ايميل شما