تاریخ انتشار۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب : 550270
سرلشکر سلامی:

استقلال کشور به باقی‌ماندن در صحنه دفاع از انقلاب وابسته است

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران درس‌های فراموش‌نشدنی به دشمنانش داده و با این حقیقت آشناست که استقلال، عظمت و کرامت ما به باقی‌ماندن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وابسته است.
استقلال کشور به باقی‌ماندن در صحنه دفاع از انقلاب وابسته است
به گزارش حوزه سیاست و اقتصاد خبرگزاری تقریب، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) همزمان با مراسم چهلمین سالگرد عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت: امروز در جوار بارگاه ملکوتی احیاگر مجد و عظمت اسلام در عصر حاضر و بت‌شکن بزرگ امام خمینی (ره) و در جوار شهیدان بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بار دیگر لشکریان آسمانی رسول خدا روی زمین صف کشیده‌اند.

وی افزود: شما بسیجیان امتداد آن نسل عظیم و باشکوهید که خرمشهر را در چنین روزهایی آزاد کردند، شما همچنان محافظان اسلام و رویش‌های جدید در عرصه انقلابمان هستید. ادامه‌دهندگان راه شهید حاج احمد متوسلیان هستید، لشکری که وقتی رژیم صهیونیستی وارد جنوب لبنان شد، اولین لشکری بود که به آنجا اعزام شد.

سرلشکر سلامی ادامه داد: این نشان می‌دهد که فاتحان بیت‌المقدس و بشارت دهندگان آزادی مسلمانان از بند کفار و شرارت‌های رژیم صهیونیستی، به سوی بیت‌المقدس در حال حرکتند.

فرمانده کل سپاه خطاب به بسیجیان و رزمندگان حاضر در میدان با بیان اینکه تاریخ این رزمایش و گردهمایی تاریخی شما را ثبت خواهد کرد، گفت: شما سپر بلای این ملت مستحکم و میدان‌دار نبردی سهمگین با استکبار هستید، بنابراین شکوه این حماسه فقط برای این لحظه و امروز نیست، تاریخ را کسانی می‌سازند که وقتی هدفی را انتخاب می‌کنند، در راه آن هدف استقامت می‌کنند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه زندگی در پناه استقلال، آزادی و کرامت فقط با استقامت میسر نمی‌شود بلکه باید مقاومت امتداد داشته باشد و برای پیروزی همیشه باید در صحنه بود، خاطرنشان کرد: برای شکست، یک سستی کافی است، ملت ایران درس‌های فراموش‌نشدنی به دشمنانش داده و با این حقیقت آشنا است که استقلال، عظمت و کرامت ما به باقی‌ماندن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وابسته است.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد بین شما و آرزوهای بزرگ فاصله بیاندازد، خاطرنشان کرد: دشمن همواره مانند گرگ گرسنه زوزه می‌کشد و اوهام و خیالات خود را در فضای رسانه‌ای منتشر می‌کند، دشمن فکر می‌کند ملت به فراخوان ها، دروغ‌ها و شایعه‌پراکنی‌های او پاسخ می‌دهد، دشمن ملت ایران را هنوز نشناخته است چرا که همواره خنثی‌کننده اوهام و اباطیل دشمن است.

سرلشکر سلامی ادامه داد: کاخ سفید در هیچ لحظه‌ای از این ۴۳ سال گذشته از طراحی توطئه علیه ملت ایران دست بر نداشته است، در نقطه مقابل ملت ایران همواره خنثی‌کننده این توطئه‌ها بوده است و در حالی که ما امروز از هر زمانی مقتدرتر و قوی‌تر هستیم، دشمن را کاملا در حال زوال می‌بینیم، همانگونه که فرار او از افغانستان و شکستش در یمن و فرار تدریجی‌اش از عراق را دیدیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در عین حال طلوع خورشید با عظمت اسلام را شاهد هستیم که انقلاب بزرگ و شکوهمندمان چه تاثیری در بلاد اسلامی بر جای گذاشته است، تاکید کرد: انقلاب اسلامی دشمن را فرسوده و خسته کرده است.

وی خطاب به بسیجیان گفت: شما را در حوادث طبیعی و مهار بیماری کرونا و حمایت از معیشت مردم مسلمان دیدیم، شما سپاه نبوی هستید، پایگاه‌های مقاومت را به پناهگاه های امن و ایمن مردم تبدیل کنید، حتما شما به امداد مردم بشتابید چرا که همیشه در شرایط سخت اولین بوده اید.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز هم باید در شرایط اقتصادی کشور به کمک مردم بیایید و پایگاه‌های مقاومت را به پایگاه‌های امداد تبدیل کنید، گفت: شما بسیجیان در فاصله زمانی نزدیک جایی نماز می‌خوانید که آرزوی بزرگ همه ماست و آن هم نماز خواندن به امامت پیشوای مسلمین جهان در صحن مسجدالاقصی است.

فرمانده کل سپاه در پایان خاطرنشان کرد: ما متوقف نمی‌شویم و با قلب‌هایمان به یکدیگر کمک می‌کنیم و نمی‌گذاریم غبار غم بر رخسار مردم‌مان بنشیند و دست مردم را می‌گیریم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcguz9nzak9nx4.rpra.html
مرجع : العالم
نام شما
آدرس ايميل شما