تاریخ انتشار۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : 549497

کارت آزمون کارشناسی ارشد از 25 اردیبهشت توزیع می‌شود

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 25 اردیبهشت ماه منتشر می‌شود.
کارت آزمون کارشناسی ارشد از 25 اردیبهشت توزیع می‌شود
به گزارش حوزه سایر رسانه های خبرگزاری تقریب، علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در تاریخ 25 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از 25 اردیبهشت ماه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  https://www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ... و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری و ... از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و بیش از 647 هزار داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان چاپ کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=7658 منتشر شده است و لذا باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcf11dtew6djja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما