تاریخ انتشار۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : 549270

ظلم بیشتر رژیم صهیونیستی آن را به نابودی نزدیکتر می کند

وزیر فرهنگ لبنان در واکنش به شهادت خبرنگار الجزیره در فلسطین گفت، ظلم بیشتر رژیم صهیونیستی برابر است با نزدیکتر شدن نابودی این رژیم.
ظلم بیشتر رژیم صهیونیستی آن را به نابودی نزدیکتر می کند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «محمد وسام المرتضی» وزیر فرهنگ لبنان در واکنش به شهادت «شیرین ابوعاقله» خبرنگار شبکه «الجزیره» در فلسطین گفت، هر چه ظلم رژیم صهیونیستی بیشتر شود نابودی این رژیم نزدیکتر و نزدیکتر می‌شود.

وزیر فرهنگ لبنان به همراه این توییت، بیانیه‌ای مشترک با «محمد مهدی اسماعیل» وزیر فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران در محکومیت ترور ابوعاقله نیز منتشر کرده است. در بخشی از این بیانیه آمده، قتل شیرین ابوعاقله، حق را در «آزادسازی» نخواهد کشت، مقاومت همان ابزار مؤثر در مقابله با اشغالگر است و قدس با مقاومت پیروز خواهد شد.

نظامیان رژیم صهیونیستی چهارشنبه (۲۱ اردیبهشت) از فاصله ۱۰۰ تا۱۵۰ متری به سمت شیرین ابوعاقله (مسیحی مذهب) خبرنگار شبکه الجزیره در «جنین» کرانه باختری شلیک کردند و وی را با جلیقه خبرنگاری به شهادت رساندند.

اما ترور ابوعاقله اولین جنایت رژیم صهیونیستی علیه روزنامه‌نگاران فلسطینی نبود و بر اساس اعلام وزارت اطلاع‌رسانی فلسطین، از انتفاضه دوم فلسطین در سال ۲۰۰۰ تا به امروز ۴۵ روزنامه‌نگار به دست رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcefo8n7jh8ewi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما