تاریخ انتشار۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب : 546710

دشمن از دیرباز برای تحریف واقعیت‌ها و جدایی امت از امام علی(ع) سرمایه‌گذاری فراوانی کرده بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دشمن در طول تاریخ برای تحریف واقعیت‌ها و جدا کردن امت از امام علی(ع) که حقیقت دین است، سرمایه‌گذاری فراوانی کرده بود اما نتوانست مانع نشر فضائل مولی الموحدین شود.
دشمن از دیرباز برای تحریف واقعیت‌ها و جدایی امت از امام علی(ع) سرمایه‌گذاری فراوانی کرده بود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام منصور امامی در مراسم سالگرد شهادت امام علی(ع) با اشاره به اینکه حضرت امیرالمومنان(ع) محدود به زمان و مکان نیست، اظهار داشت: خداوند متعال ایشان را به عنوان رهبر همه انسان‌های آزاده قرار داده و با وجود این که فضائل امیرالمؤمنین توسط نزدیکانش از روی ترس کتمان می‌شد اما فضائل ایشان، عالم را فرا گرفته است.

وی افزود: دشمن در طول تاریخ برای تحریف واقعیت‌ها و جدا کردن امت از امام علی(ع) که حقیقت دین است، سرمایه‌گذاری فراوانی کرده بود اما نتوانست مانع نشر فضائل مولی الموحدین شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به اینکه برخی از اتفاقات ناگوار زندگی نتیجه ظلم به دیگران است و خداوند بشریت را از انجام ظلم نهی کرده و به مقابله با آن نیز دستور داده است، بیان کرد: در دین اسلام چیزی با عنوان«به من ربطی ندارد و به تو ربط ندارد» وجود ندارد و اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود منکرات در جامعه عادی شده و اشرار بر ما مسط می شوند.

وی اظهار داشت: همچنین در جامعه‌ای که اینچنین باشد، آشوب‌ها و بحران‌ها روی خواهد داد و کارها به دست افراد چاپلوس و حرّاف و اشرار می‌افتد و در این صورت دعاها نیز مستجاب نمی‌شود؛ بنابراین نباید کوتاهی و کم کاری های خود را بر گردن خداوند انداخت.

حجت الاسلام امامی افزود: اگر امام علی (ع) هم امام باشد و امت ایشان را همراهی نکند، شکست خواهد خود و این سنت و قاعده الهی است و البته شکست هدف امام معنایی ندارد بلکه این مسئله در مقطعی از تاریخ به صورت ظاهری اتفاق می‌افتد، مانند همان اتفاقی که در جنگ بدر افتاد و مردم پیامبر را همراهی نکردند و دشمن در آن جنگ پیروز ظاهری میدان شد و بنابراین دومین عامل بدبختی انسان ظلم‌هایی است که دیگران در حق انسان انجام می دهند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdca6inmw49ny01.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما