>> کنفرانس بین‌المللی دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم (ص) | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۰
کد مطلب : 541205

کنفرانس بین‌المللی دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم (ص)

کنفرانس بین‌المللی دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم (ص) با حضور نخبگان بیش از 48 کشور جهان به صورت وبینار در روزهای 17 و 18 اسفند ماه در تهران برگزار می‌شود.
کنفرانس بین‌المللی دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم (ص)
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، کنفرانس بین‌المللی «دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم درسیره پیامبر اعظم (ص)» در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 17 و 18 اسفند ماه با حضورجمعی از نخبگان و کارشناسان داخلی، خارجی و نمایندگان دستگاه های ملی و فراملی به همت مجمع جهانی صلح اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

محورهای این کنفرانس شامل دیپلماسی اسلامی؛ وحدت، عدالت و مبانی نظری، دیپلماسی اسلامی؛ آسیب‌‌شناسی و روابط بین‌‌الملل، دیپلماسی اسلامی؛ مردم‌‌‌سالاری و مطالعات موردی و دیپلماسی اسلامی؛ تمدن نوین اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب است.

در دوره اول این کنفرانس، 125 مقاله دریافت شد که کتاب مقالات منتخب به زودی منتشر می‌شود. همچنین در این دوره 145 مقاله علمی از پژوهشگران داخلی و بین‌المللی دریافت شده است. قرار است در کنفرانس  بین المللی «دیپلماسی اسلامی و قدرت نرم درسیره پیامبر اعظم (ص)» 40 نفر از نخبگان و اندیشمندان به ایراد سخنرانی بپردازند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کنفرانس می‌توانند از طریق سایتwww.rubika.ir/iw_peace  و www.aparat.com/iwpeace/live  اقدام کنند.
 

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdce7z8nnjh8ewi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما