تاریخ انتشار۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱:۲۲
کد مطلب : 535945

سامانه های دفاع هوایی از سوی تل آویو در ساحل دریای سرخ استقرار یافتند

رسانه های رژیم صهیونیستی از استقرار سامانه دفاع هوایی از سوی این رژیم در مناطق واقع در ساحل دریای سرخ از بیم حملات انصارالله یمن خبر دادند.
سامانه های دفاع هوایی از سوی تل آویو در ساحل دریای سرخ استقرار یافتند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، رسانه های رژیم صهیونیستی از استقرار سامانه های پدافندی از سوی این رژیم در مناطق واقع در ساحل دریای سرخ خبر دادند.

این اخبار همزمان با پیش بینی تل آویو درباره حملات احتمالی از یمن است. رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تل آویو سامانه های دفاع هوایی خود را در شهر ایلات تقویت کرده است. استقرار سامانه ها از بیم حملات نیروهای صنعا به رژیم صهیونیستی است.

این در حالی است که یک مقام صهیونیست به المانیتور گفت:حمله به امارات اوج جرات و شهامت حوثی ها بود و این جرات آنها به شدت اسرائیل را نگران می کند زیرا آن از توان بالایی در زمینه موشکی و پهپادی برخوردار هستند و تهدید آنها برای اسرائیل یک تهدید واقعی است.

تحلیلگران صهیونیست هم اعلام کردند: دست اندرکاران امور امنیتی اسرائیل پیش بینی می کنند که بندر ایلات و نیروگاه اتمی دیمونا و دیگر اهداف در اسرائیل در زمره بانک اهداف حوثی ها خواهد بود.حوثی ها از توان بالایی برخوردارند و قادر به شلیک موشک و حملات پهپادی و هدف قرار دادن اهداف در برد ۲۰۰۰ کیلومتری به شکل دقیق هستند. حمله به امارات هشدارآمیز بود و یمنی ها توان هدف قرار دادن اهداف بسیار مهم و حیاتی تر در امارات را هم دارند. هدف قرار گرفتن عمق امارات بدترین کابوسی بود که می شد، تصور کرد.
از سوی دیگر عاموی یادلین رئیس سابق شعبه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی گفت: تهدیدی که علیه امارات صورت گرفت به اسرائیل هم خواهد رسید.

وی خواستار تشکیل ائتلاف صهیونیستی-اماراتی-آمریکایی برای رویارویی با چالش یمن شد.

در این راستا روزنامه «الاخبار» در گزارشی نوشت: انصارالله تصمیم به هدف گرفتن رژیم صهیونیستی به شکل مستقیم دارد موضوعی که باعث وحشت در تل‌آویو شده زیرا اسرائیلی‌ها می‌دانند کسی که ابوظبی را هدف می‌گیرد می‌تواند ایلات را نیز بزند. 

در همین رابطه، پس از عملیات موفق نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه ابوظبی در پاسخ به اقدامات تنش‌زای امارات در جنوب یمن، منابع صهیونیست خبر دادند که این عملیات باعث نگرانی در محافل این رژیم شده است.

الاخبار در ادامه گزارش خود نوشت: سعودی در یمن به بن‌بست رسیده و به تنهایی قادر به انجام کاری نیست به همین دلیل یک ائتلاف جهانی موازی به فرماندهی پشت پرده آمریکایی‌ها و با مشارکت فعال رژیم صهیونیستی شکل گرفته تا امارات نوک پیکان آن و عربستان سعودی در پشت سر آن باشد. 
http://www.taghribnews.com/vdci5wawwt1ap32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما