>> ساماندهی گلزار شهدای گلستان نیازمند 200 میلیارد تومان است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : 535939
رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر گلستان:

ساماندهی گلزار شهدای گلستان نیازمند 200 میلیارد تومان است

رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گلستان، گفت: گلزار شهدای گلستان برای ساماندهی به 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
ساماندهی گلزار شهدای گلستان نیازمند 200 میلیارد تومان است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، «اسرافیل وزیری» در نشست با گروه خبری فجر گلستان، اظهار کرد: از 200 گلزار شهدای موجود در استان حدود 50 گلزار ساماندهی شده و بقیه نیز در سال آینده تکمیل خواهد شد.

به گفته وی؛ مسئولیت نگهداری گلزار شهداء در مناطق روستایی با شوراها و دهیاران و در مناطق شهری نیز  با شهرداری ها است.

رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گلستان از اجرای بیش از 1000 برنامه در ایام دهه فجر امسال خبر داد و گفت: نواختن زنگ انقلاب در یکی از مدارس دخترانه، دیدار با خانواده معظم شهداء و ایثارگران، اجرای پایش سلامت والدین شهداء و ایثارگران توسط پزشکان حوزه سلامت، برگزاری نمایشگاه آثار دانش آموزان خانواده شهداء و ایثارگران، تجلیل از 25 خانواده شهدای دانشجو در دانشگاه فرهنگیان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی با همکاری ادارات ورزش و جوانان، برگزاری مسابقه رالی صحرا ویژه ایثارگران از بندرگز تا مراوه تپه، همایش تجلیل از 21 نفر از زندانیان سیاسی قبل از انقلاب در استانداری، برگزاری مسابقات کتابخوانی در سایت نوید شاهد گلستان، اجرای طرح روایتگری، دیدار با ائمه جمعه در شهرستان ها و برگزاری مهمانی لاله ها همزمان با سراسر کشور 14 بهمن ماه در گلزار شهداء از مهمترین برنامه های این ایام است.

وی، افزود: مصادیق شهادت متفاوت است، 3 نفر شهید سلامت در استان داریم و شیوه نامه شهدای سلامت را وزارت بهداشت تهیه می کند.

رئیس کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: برنامه های ایثار و شهادت در همه ایام سال در مناسبت های ملی و مذهبی با الهام از فرهنگ ناب سیدالشهداء به صورت مستمر انجام می شود.

انتهای پیام /
http://www.taghribnews.com/vdcbfsbs9rhbf9p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما