تاریخ انتشار۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰
کد مطلب : 535789
ماموستا ملاقادر قادری:

مردم اهل سنت کرمانشاه در انتخابات همواره حضوری حماسی دارند

امام جمعه شهرستان پاوه گفت: مردم اهل سنت استان کرمانشاه در انتخابات ریاست جمهوری به مانند ادوار گذشته همواره حضوری حماسی و پررنگ داشته اند، لذا توقع ما از جنابعالی که نماینده دولت هستید این است که به مطالبات مردم استان کرمانشاه و منطقه اورامانات توجه ویژه ای داشته باشید.
مردم اهل سنت کرمانشاه در انتخابات همواره حضوری حماسی دارند
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان امروز با بهمن امیری مقدم؛ استاندار جدید کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه شهرستان پاوه اظهار داشت: در ماه بهمن هستیم، ماه پیروزی انقلاب اسلامی، لذا یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی(ره) را گرامی می داریم.

این عالم اهل سنت تاکید کرد: افراد حاضر نمونه ای از ۵۰۰ نفر علمای اهل سنت کرمانشاه هستند که با هدف تبریک مسئولیت جدید جنابعالی به دیدارتان آمده اند و همه امیدواریم حضور جنابعالی در استان منشأ خیر باشد.

امام جمعه شهرستان پاوه در ادامه به اشاره به اینکه برخی از نارسایی ها باعث ایجاد بسیاری از معضلات و مشکلات در استان کرمانشاه شده است، بیان داشت: در مناطقی که ما زندگی می کنیم، مشکلات زیادی وجود دارد که ان شاءالله با هماهنگی مسؤولان محلی، آن مشکلات به صورت جامع شناسایی خواهند شد و  برای برطرف شدن به اطلاع خواهد رسید.

ماموستا قادری عنوان داشت: امروز چهارم بهمن ماه است؛ به این معنی که چهل و چهارمین بهمن پیروزی انقلاب اسلامی را سپری می کنیم. این جمع در کنار مردم شریف اهل سنت در طول عمر انقلاب اسلامی با همراهی و هماهنگی و دلسوزی در خدمت انقلاب و رهبری نظام بوده ایم.

امام جمعه پاوه ادامه داد: مردم اهل سنت استان کرمانشاه در انتخابات ریاست جمهوری به مانند ادوار گذشته همواره حضوری حماسی و پررنگ داشته اند، لذا توقع ما از جنابعالی که نماینده دولت هستید این است که به مطالبات مردم استان کرمانشاه و منطقه اورامانات توجه ویژه ای داشته باشید.

ماموستا قادری عنوان داشت: خوشبختانه از نظر کاری روحانیون اهل سنت استان، زیر نظر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه هستیم؛ آیت الله علما فردی متدین، تقریبی و نسبت به علما اهل سنت، انسانی متواضع هستند بنابراین امیدواریم در این خصوص جنابعالی هم در این خط حرکت کنید.

امام جمعه شهرستان پاوه در پایان به بحران ناشی از بارش برف در منطقه اورامانات اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مسئولان اورامانات در حادثه برف و یخبندان اخیر، در حدّ توان به وظیفه خود عمل کرده اند، اما امکانات ضعیف است؛ انتظار پشتیبانی بیشتری داریم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcevn8nojh8xfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما