تاریخ انتشار۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵
کد مطلب : 535639
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

تقویت رسانه ها از اولویت های فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از مهمترین اولویت های فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، تقویت و هویت بخشی به رسانه های استان است.
تقویت رسانه ها از اولویت های فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان است
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، «محمد رعیت» در نشست با مدیران مسئول نشریات مکتوب، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و سرپرستان روزنامه های سراسری گلستان که در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، اظهار کرد: رسانه ها نشان دادند که در همه شرایط چه سختی و مشقت و چه ایام شادی و نشاط همراه و راهنمای مردم بودند، فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولیان رسانه ها موظف است از رسانه ها و خبرنگاران فعال حمایت لازم را به عمل آورد.

به گفته وی؛ ضروری است برای رسیدن به اهداف و آرزوهای مشترک، با همدیگر همدل، همسو و دلسوزانه حرکت کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان اینکه رسانه ها برای رقم زدن به خدمت صادقانه و خالصانه به مردم بهترین افراد جامعه هستند، تصریح کرد: رسانه های قوی به لحاظ حرفه ای و اخلاقی قوی هستند و این نوع رسانه ها هستند که می توانند خدمت رسان خوبی برای جامعه خود باشند.

وی، افزود: اگر خودسازی را دریابیم، جامعه سازی خیلی راحت تر انجام می شود، کار جمعی نیازمند اندیشمندانه و عالمانه کردن امور است.

به گفته وی؛ رسانه ها با دید واقع بینانه و برخورداری از امکانات و نیروی انسانی ماهر و توانمند می توانند به قله های رفیع رشد و ترقی نگاه کنند.

رعیت با تأکید بر اینکه هرچقدر رسانه ها منظم تر و باشئون تر باشند در انسجام بخشی به استان موثرتر هستند، ابراز کرد: رسانه ها در جامعه جایگاه بالایی دارند و در واقع معرف فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

وی، ادامه داد: در سند چشم انداز، توانمند سازی مدیران مسئول رسانه ها و خبرنگاران به لحاظ مادی و معنوی در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته وی؛ با ایجاد تشکل های قوی و منسجم و تکیه بر خرد جمعی، دست یابی به اهداف مشترک دور از دسترس نخواهد بود.

گفتنی است؛ در این نشست مدیران مسئول نشریات مکتوب، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و سرپرستان روزنامه های سراسری گلستان، مسائل، مشکلات و دغدغه های این حوزه را بدون تعارف با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان و معاون فرهنگی و رسانه ای در میان گذاشتند.

انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcipwaw3t1apq2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما