تاریخ انتشار۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : 535328
ماموستا ملا محمد محمدی:

آموزش و پرورش باید در زمینه وحدت و تقریب برنامه داشته باشد

امام جمعه شهرستان روانسر گفت: آموزش و پرورش باید در زمینه وحدت و تقریب برنامه هایی داشته باشد و نگذارند عقیده تکفیری و وهابیت در بین جوانان و کودکان رواج پیدا کند.
آموزش و پرورش باید در زمینه وحدت و تقریب برنامه داشته باشد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، ماموستا ملامحمد محمدی امروز در کارگاه آموزشی بصیرتی ویژه فرهنگیان شهرستان روانسر اظهار داشت: شما معلمین و فرهنگیان تربیت کننده جامعه آینده این مرزوبوم هستید و خدمات شما با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

امام جمعه شهرستان روانسر گفت: امروزه ما در جنگ نرم هستیم و شما آموزگاران و علما وظیفه ترویج افکار معتدل اسلامی را بر عهده دارید.

ماموستا محمدی ادامه داد: وحدت امری لازم در جامعه امروزی است، در هر جا و مکانی که وحدت حاکم باشد نصرت و پیروزی ازآن مسلمانان است.

امام جمعه شهرستان روانسر تاکید کرد: حضرت امام خمینی (ره) می فرمایند: «قرآن و توحید محور وحدت مسلمانان است و همه ما باید به آن عمل کنیم». وحدت به معنای حذف مذاهب نیست بلکه به معنای درکنار هم بودن و همکاری و تعامل با یکدیگر است.

ماموستا محمدی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش هم باید در زمینه وحدت و تقریب برنامه هایی داشته باشد و نگذارند عقیده تکفیری و وهابیت در بین جوانان و کودکان رواج پیدا کند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdxk0kjyt0ss6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما